Дата: 18-05-15 14:48

Асоціація "Аеропорти України" сприяє розвитку регіональних аеропортів

Для відновлення авіаперевезень з регіональних аеропортів України, що переважно перебувають в комунальній власності місцевих громад, власники та керівники цих аеропортів мають нагальну потребу в оцінці перспектив розвитку прямих авіасполучень та розробці стратегії для відповідної розбудови своїх аеропортів.

За сприяння керівництва Асоціації, піонерами в налагодженні взаємовигідної співпраці між учасниками Асоціації стали Вінницька міськрада та керівництво аеропорту "Вінниця" і київська консалтингова компанія "АВІАПЛАН". На замовлення керівництва Вінницького аеропорту, ТОВ "АВІАПЛАН" виконали дослідження перспектив розвитку прямих авіасполучень до/з Вінниччини та розробили рекомендації щодо стратегії розвитку КП "Аеропорт Вінниця" та відповідних першочергових заходів.

Презентацію відповідних результатів дослідження та рекомендацій ТОВ "АВІАПЛАН" спільно з керівництвом аеропорту "Вінниця" провели для мерії міста 14 травня 2015 року. Від керівництва міста брали участь заступники міського голови і керівники управлінь, які відповідають за економіку, інвестиції та функціонування транспортного комплексу міста. Від керівництва Асоціації у даному заході брав участь її президент – Липовенко Петро Іванович.

За попередньою оцінкою керівників Вінницької міськради, ТОВ "АВІАПЛАН" виконав професійну та змістовну роботу, всебічно оцінив поточний стан та фактори впливу на розвиток авіаперевезень через аеропорт "Вінниця". Надані "АВІАПЛАНом" рекомендації щодо стратегії аеропорту, зокрема враховують цілі та заходи, визначені в програмних та стратегічних документах самого міста Вінниця та області на 2015-2020 роки. А запропоновані комплексні заходи з активізації регулярних авіаційних перевезень через аеропорт "Вінниця" ґрунтуються на основних перевагах та особливостях регіону, що свідчить про ретельність дослідження, виконаного фахівцями "АВІАПЛАНу". Після остаточного затвердження запропонованої стратегії та опрацювання відповідних матеріалів дослідження керівництво міста Вінниця визначиться щодо подальших спільних заходів. Зокрема, одним з перших спільних кроків розглядається розробка бізнес-плану розвитку аеропорту "Вінниця".

Даний проект, що реалізовується між двома учасниками Асоціації, може стати добрим прикладом для інших власників та керівників аеропортів, а результати цього проекту, також будуть корисними для врахування центральними органами виконавчої влади у Києві, які мають на загальнодержавному рівні розробляти та впроваджувати чітку й прозору стратегію розвитку авіатранспортного ринку та аеропортів України.

Інформація Асоціації "Аеропорти України" ЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено