Дата: 15-10-15 12:36

ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького»: роз’яснення щодо затримки рейсу

12 жовтня 2015 року на ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» була затримка рейсу PS34 у напрямку до Києва. У зв’язку з цим адміністрація підприємства приносить вибачення за незручності, спричинені пасажирам.

Повідомляємо, що одним з факторів, які призвели до затримки, став технічний збій у роботі машини для антикригової обробки повітряних суден. Після усунення проблеми літак було оброблено згідно вимог та норм діючого «Керівництва захисту літака від знекриження» із врахуванням стану повітряного судна після нічної стоянки і опадів, що покрили елементи управління літаком у польоті. Зазначимо, що, враховуючи погодні умови понеділка, послуга з  антикригової обробки надавалася усім літакам на відправлення. Час обробки становив 10-15 хв., оскільки усі літаки були оборотними, тобто перебували на пероні не більше 1 години.

4 счастливых дня. Узнай, что мы предлагаем!

«Усунувши технічний збій у роботі машини для антикригової обробки повітряних суден, підприємство продовжило працювати згідно добового плану польотів. Вживаємо усіх необхідних заходів для надання високоякісних послуг та забезпечення безпеки і комфорту пасажирів. Отож, сміливо плануйте свої подорожі з/до/через Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Завжди раді зустрічі з Вами», - прокоментував ситуацію в.о. Генерального директора Дмитро Шинкарчук.

Інформація Мінінфраструктури


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено