Дата: 03-10-16 16:12

Стандарти ІКАО - основа Авіаційних правил України «Обслуговування/управління аеронавігаційної інформації»

27.09.2016 Державіаслужба провела робочу зустріч з представниками суб’єктів авіаційної діяльності для обговорення основних положень Авіаційних правил України «Обслуговування/управління аеронавігаційною інформацією», що набувають чинність 1 жовтня 2016 року.

В нараді прийняли участь представники Державіалужби, Украероруху, Міністерства оборони України, Київгеоінформатики, Громадської спилки «УкрГео»,  Асоціації «Аеропорти України» ЦА, КЛА НАУ, аеропортів/аеродромів України.

Осенний эксклюзив – лучшие онлайн-тарифы! Бронируйте на FlyUIA.com до 16.10.2016 для путешествий до 28.02.2017

На зустрічі були розглянути наступні питання:

  1. Вимоги Авіаційних правил України.
  2. Порядок переходу до публікації об’єднаного пакету аеронавігаційної інформації в електронному форматі англійською та державною мовами.
  3. Система відліку у вертикальній площині та здійснення перерахунку абсолютних висот у відповідності з системою координат WGS-84.
  4. Забезпечення та користування електронними даними про місцевість та перешкоди.
  5. Гармонізація законодавства України в галузі сертифікації аеропортів/ аеродромів України та льотної придатності з відповідними нормами та стандартами ЄС.

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено