Дата: 05-10-16 09:31

Українська транспортна система є унікальним поєднанням можливостей транзиту, диверсифікації транспортної мережі та інфраструктури, - Володимир Омелян

Українська транспортна система є унікальним поєднанням можливостей транзиту, диверсифікації транспортної мережі та інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян 5 жовтня 2016 року, відкриваючи Міжнародний транспортний форум (МТФ) з автомобільного транспорту у Києві.

«У 2016 році європейські ринки були відкриті для України. Це означає нові можливості та нові виклики, і ми активно працюємо в напрямку розробки кращих рішень для перевезень через територію України та залучення потенційних вантажовласників, вантажовідправників (експедиторів) та операторів», - наголосив В.Омелян.

Осенний эксклюзив – лучшие онлайн-тарифы! Бронируйте на FlyUIA.com до 16.10.2016 для путешествий до 28.02.2017

Головні питання, які обговорювались сьогодні – визначення умов і процедур впровадження до 01.01.2018 у всіх державах-членах МТФ Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень.

Також було підписано Меморандум про наміри інтегрувати Хартію Якості в частині професійної компетентності водіїв в Україні між Міністерством інфраструктури України, Міжнародним транспортним форумом, Міжнародним союзом автомобільного транспорту та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України.

Довідково
Міністерство інфраструктури України активно проводить роботу на всіх можливих міжнародних платформах щодо створення максимально сприятливих умов та спрощення процедур міжнародної торгівлі, підвищення надійності та конкурентоспроможності транспортного сектору. Під час участі у Саміті Міжнародного транспортного форуму, який відбувся 18-20 травня 2016 року в м. Лейпциг, Україна запропонувала прийняти у себе наступне засідання Робочої групи з автомобільного транспорту Міжнародного транспортного форуму. Міжнародний транспортний форум – це міжурядова організація, що входить до складу Організації економічного співробітництва і розвитку. Міжнародний транспортний форум був створений 18 травня 2016 року міністрами 43 країн.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено