Дата: 09-10-16 09:44

6 жовтня 2016 в міжнародному виставковому центрі м. Києва відбувся Міжнародний авіаціний форум «Аероконгрес --2016»

6   жовтня 2016 в міжнародному  виставковому  центрі м. Києва    відбувся Міжнародний  авіаціний форум «Аероконгрес --2016», організований Асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації. Захід було прооведено  в рамках туристично-медицинської виставки  UITT . 

У  роботі Аероконгресу - 2016 прийняли  участь:  Віце- прем'єр -міністр України Кістіон В.Є., Перший заступник Міністра інфраструктури Кравцов Є.П., заступник Міністра інфраструктури Роменський Д.В., Голова Державіаслужби  Більчук О.В., начальник Департаменту транспорту КМДА, Майзель С.П., запрошена президентом Асоціації «Аеропорти України» П.Липовенком делегація  Міжнародної Ради  Аеропортів  Європи на чолі    з генеральним директором  Оів'є Янков'єцом, а також делегації Швейцарії, Німеччини, Франції, США, Китаю, Польщі, Турції, Латвії, Болгарії, Словенії, Литви, Грузії, Азербайджану.

Керівники Уряду та  почесні  гості  під час прес конференції  відповіли на запитання, що цікавили журналістів та учасників Аероконгресу.

Форум зібрав близько 250  учасників, серед яких керівники та власники  аеропортів,  авіапідприємств України, а також  представники:  зарубіжних аеропортів, авіакомпаній,  підприємств, які працюють в авіаційній галузі.

 Головні теми форуму:

  • Міжнародний досвід розвитку аеропортів;
  • Використання новітніх технологій, спецобладнання та спеціальної техніки в технологічних процесах обслуговування в аеропортах.
  • Потенціал розвитку авіаперевезень з регіональних аеропортів України;
  • Ефективна співпраця туризму та авіації.

Захід був своєчасним, діловим та конструктивним.

Керівники Уряду та учасники Аероконгресу ознайомились з виставкою досягнень в аеропортових технологіях, яку представили учасники Асоціації.

Особливу увагу учасників привернули дискусії щодо взаємовідносин аеропортів, авіакомпаній, хендлінгових компаній та туристичної індустрії.

Учасники з великою зацікавленістю вислухали презентації генерального директора Міжнародної Ради  Аеропортів  Європи  Оів'є Янков'єца  та експерта Євро комісії з авіації  Жерара Бореля щодо стану розвитку взаємовідносин в авіаційній галузі європейських країн.

Цікаво було  послухати  змістовні презентації  керівників  аеропортів -  "Борисполя", "Львова" та "Одеси" щодо обсягів, стану,  перспектив розвитку авіаперевезень та аеропортової інфраструктури.

Велику увагу учасників привернула  доповідь    керівника  авіакомпанії "Браво", яка порівняно недавно працює на авіаринку України, щодо організації авіаперевезень в регіональних аеропортах з урахуванням попиту та можливостей населення регіону. Цією компанією був запропонований новий підхід щодо базування і надання послуг  пасажирам  на борту літака під час перельоту.

З  аналізом своєї роботи та планами розвитку в Україні  виступили також представники авіакомпаній AirBaltic (Латвія), "AdriaAirways" (Словенія), "AZAL" (Азербайджан), аеропортів : LithuanianAirports (Литва), Грузії, Лодзь (Польщa), "Dalaman" (Турція).

Учасники були вдячні організаторам та спонсорам заходу та сподіваються на нові зустрічі в  рамках Аероконгресу, які збагатять новим практичним досвідом.

Прес-реліз Асоціації "Аеропорти України" цивільної авіації


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено