Дата: 13-10-16 14:40

В Міністерстві інфраструктури розрочав роботу технічний офіс підтримки реформ, - Володимир Омелян

В Міністерстві інфраструктури розрочав роботу технічний офіс підтримки реформ. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян 12 жовтня 2016 року.

Міністр інфраструктури України подякував міжнародним партнерам, зокрема, Єврокомісії, за системну підтримку Міністерства та висловив сподівання на успішність подальшої співпраці.

Осенний эксклюзив – лучшие онлайн-тарифы! Бронируйте на FlyUIA.com до 16.10.2016 для путешествий до 28.02.2017

«Ми сьогодні офіційно презентуємо технічний офіс підтримки реформ Міністерства інфраструктури. Я хочу щиро подякувати за це Єврокомісії. Перші керівники напрямків вже затверджені. Сподіваюся, що ми наберемо дійсно потужну команду людей, яка допомагатиме міністерству в просуванні реформ інфраструктурної галузі", - наголосив Володимир Омелян.

Наразі, за результатами конкурсного відбору керівником технічного офісу затверджено Олександру Клітіну. Міністр інфраструктури ще раз закликав всіх бажаючих взяти участь у конкурсі, який ще триває, та долучитися до команди.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено