Дата: 19-10-16 15:05

Малайзія готова поділитися з Україною досвідом управління інфраструктурою аеропортів, - Віктор Довгань

Малайзія готова поділитися з Україною досвідом управління інфраструктурою аеропортів. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань після зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Малайзії в Україні п. Жатуком Аюфом Бачі та представниками Malaysia Airports Holding, яка відбулась 19 жовтня 2017 року.

Выгодные условия приобретения авиабилетов

Посол Малайзії визначив співпрацю в авіаційній та туриcтичній галузях пріоритетними галузями.

Представники холдингу аеропортів Малайзії зазначили готовність поділитись досвідом в управлінні аеропортовою інфраструктурою.

Малазійський холдинг аеропортів було створено 1999 року, під управлінням холдингу знаходяться 5 міжнародних та 34 внутрішніх аеропортів у Малайзії та 2 міжнародні аеропорти закордоном (Istanbul Sabiha Gokcen International Airport (Turkey) and Rajiv Gandhi International Airport (India).

Після зустрічі малазійська делегація здійснила візит до міжнародного аеропорту «Бориспіль» для комплексного аналізу інфраструктури та перспектив розвитку.  Міністерство інфраструктури України очікує інвестиційні пропозиції від Malaysia Airports Holding для розвитку транзитних можливостей та вантажних авіа перевезень в міжнародному аеропорту «Бориспіль».


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено