Дата: 01-02-17 14:25

Таке обладнання та сервіс сьогодні необхідне аеропортам та авіапідприємствам.

В рамках ознайомлення з національними виробниками керівництво Асоціації «Аеропорти України» ЦА 31.01.2017р. відвідало підприємство по виробництву електроагрегатів для резервного живлення виробничих об'єктів авіаційної галузі  та модернізації тих, як і експлуатуються по сьогоднішній день.

Одне з таких підприємств - ТОВ «НВП Спец — Сервіс» , директор      М. Олещук,  спеціалізується на виготовленні та модернізації дизель - генераторних установок (ДГУ), як власного виробництва, так і  на конверсійній основі з їх модернізацією, на європейських комплектуючих (привідний двигун Дойтц, Паркінсон, Вольво, Сканія та інше), генератор - італійського  виробництва нові і бувші у використанні, які пройшли капітальний ремонт та повне відновлення.

Компанія виконує повний спектр робіт з обслуговування, ремонту та налагодження ДГУ будь-яких моделей.

Має власний склад запасних частин і витратних матеріалів. Проводить модернізацію вітчизняних та імпортних ДГУ, оснащених  сучасною системою управління, для чого має необхідні дозволи та сертифікати.

Підприємство вже сьогодні працює з замовленнями Міністерства оборони, до технічних характеристик і якості виробів практично немає зауважень (починаючи з комплектуючих агрегатів і закінчуючи зварюванням і фарбуванням). У процесі обговорення питань взаємодії  та співпраці підприємства «НВП Спец — Сервіс» з аеропортами, було зазначено, що аеропорти (особливо ті, які відновлюють свою діяльність) потребують, а  підприємство може виконати ДГУ різної потужності, починаючи від 5 КВт  до 2 МВт, з високою надійністю, та з різним спектром вартості, від бюджетних пропозицій з комплектацією  двигунами: мінського моторного заводу, Дойтц , Вольво.

Керівництвом Асоціації було  обговорено методи співпраці  в рамках аеродромно- технічного, енергетичного та екологічного комітетів.
За інформацією Асоціації "Аеропорти України" ЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено