Дата: 31-03-17 15:50

Стан аеропорту - критерій розвитку регіону!

Одним із основних пріоритетів діяльності Асоціаціі "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) в період децентралізації та реформування відносин між центральними та регіональними органами виконавчої влади є відновлення та розвиток авіаперевезень з регіональних аеропортів.

Для реалізації вищесказаного ААУЦА в період 6-7 квітня 2017 року проводить ряд заходів в м. Чернівці:

1) 06 квітня 2017 року о 10-00 годині в приміщенні конференц-зали міжнародного аеропорту "Чернівці", за адресою: 58009, м. Чернівці, вул. Чкалова 30 - відбудеться засідання Правління Асоціації «Аеропорти України» ЦА.

Збір учасників засідання о 9 год. 30 хвилин біля входу в пасажирський термінал.

Згідно порядку денного засідання планується розглянути наступні питання:

  1. Реалізація "Програми розвитку аеропортів України до 2023 року", затвердженої Постановою КМУ №126 від 24.02.2016р.
  2. Виконання необхідних заходів та умов для організації авіаперевезень з регіональних аеропортів (наявність спецтехніки, систем, підготовленого персоналу). Обладнання терміналів системами та спецтехнікою для використанням сучасних технологій при обслуговуванні пасажирів.
  3. Відповідність нормативно - регуляторних актів аеропортової діяльності європейським стандартам.
  4. Прийом у члени Асоціації та виключення із членів Асоціації "Аеропорти України" ЦА.
  5. Екскурсія по об'єктам аеропорту та міста.

2) 07 квітня 2017року Чернівецька міська рада спільно з ААУЦА в конференц-залі міської ради організовують проведення 2-го міжнародного авіаційного форуму "Роль аеропорту "Чернівці" в розвитку економіки та туризму регіону".

Програма передбачає круглі столи та дискус - панелі з представниками українських та зарубіжних авіакомпаній, європейських аеропортів, туристичних компаній, виробників спец. обладнання і систем для терміналів та наземного обслуговування ПС в аеропортах.

Запрошуємо зацікавлених прийняти участь в вищезазначених заходах та надати інформацію в Асоціацію по тел. 044-339-27-04/03; e-mail: civilaviас@gmail.com


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено