Дата: 31-03-17 18:31

Пошук шляхів відновлення стабільних авіаперевезень з регіональних аеропортів України

На сьогодні з 20 аеропортів України вісім не мають регулярних авіарейсів. В цих обласних центрах регіональне керівництво протягом останніх 20 років не звертало уваги на такі соціально-необхідні територіальній громаді об’єкти. Це призводило до їх поступового руйнування та старіння.

Один із них це аеропорт Суми, який був переданий у 2002 році з державної в комунальну власність – Сумській обласній раді.

Тільки з приходом до влади в області таких, як сьогодні керівників почали проявляти інтерес до такого соціально – необхідного транспортного підприємства.

Одним із заходів, який відбувся 28.03.2017 року в Сумській обласній Раді це нарада за участі голови обласної Ради Токар Володимира Миколайовича, його першого заступника Річкаль Анатолія Яковича, першого заступника голови Сумської ОДА Марченко Олександра Олексійовича, начальника управління майна Сумської ОДА Нагорного Дмитра Володимировича, начальника відділу інфраструктури Сумської ОДА Дудченко Володимира Васильовича та керівників департаментів, управлінь аеропорту, місцевих депутатів, керівників підприємств.

В нараді також приймали участь запрошені обласною Радою керівники Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА): президент ААУЦА Петро Липовенко та голова комітету та стратегічного розвитку ААУЦА Євген Трескунов, а також керівництво інституту «Украеропроект», які проводили обстеження сьогоднішнього стану аеродромних покриттів та доповіли свої висновки і рекомендації .

Відбулась ділова, конструктивна розмова відповідальних керівників, професійних експертів  з розвитку авіаційних перевезень, фахівців експлуатації аеропортових об’єктів.

Президент ААУЦА Петро Липовенко відмітив те, що така нарада – це перший крок до відновлення стабільних авіаперевезень з аеропорту Суми.

Для цього на першому етапі необхідно розробити стратегію розвитку аеропорту на найближчі 5-10 років та проект реконструкції аеродрому з модернізацією світло-сигнального , радіонавігаційного, метеообладнання за рекомендаціями інституту «Украеропроект».

З виступів керівників області, аеропортових експертів можна зробити єдиний висновок, що аеропорт необхідний територіальній громаді, перспективи відновлення авіаперевезень є, а етапи розвитку аеропорту будуть відображені в програмі.

Керівництво Асоціації дуже вдячне керівникам області за увагу, яка приділяється сьогодні аеропорту та впевнено, що в найближчі роки аеропорт Суми буде надавати необхідні якісні послуги мешканцям територіальної громади.

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено