Дата: 03-04-17 10:53

Компанія Ryanair буде здійснювати рейси з України, -Володимир Омелян

Компанія Ryanair буде здійснювати рейси з України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян 31 березня 2017 року. За його словами, переговори з представниками найбільшої європейської лоукост-авіакомпанії тривали понад п'ять років, і лише в березні 2017 року авіакомпанія офіційно оголосила про початок роботи в Україні вже з осені поточного року: "Цьому рішенню передувала тривала робота сотень людей, які жили цією ідеєю і, фактично, здійснили мрію мільйонів українців щодо дешевих, доступних і комфортних перельотів до Європи. Тепер завдання керівництва аеропортів Києва та Львова - створити належні умови не тільки для Ryanair, а й для інших лоукост-авіакомпаній, які прийдуть слідом. Людей не цікавить процес - їм важливий результат. Міністерство виконало 90% всієї роботи, аеропорти мають виконати свої 10%. Процес узгодження остаточних моментів йде у звичному порядку, а публічне обговорення технічних деталей не повинно збурювати суспільство та забирати у людей надію".

Бронируйте дешевле до 12 апреля!
Купить Авиабилеты ОНЛАЙН

 
Володимир Омелян також наголосив, що залучення лоукост-авіакомпаній - важливий крок до створення конкуренції на ринку авіаперевезень, яка має дати пасажирам більший вибір та комфорт за меншу ціну: "У людей завжди має бути вибір - це і є свобода".


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено