Дата: 04-04-17 11:26

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» НЕ ВПЛИВАЄ НА ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИКА ЦЗС

В Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» представниками прокуратури міста Бориспіль спільно із співробітниками Служби безпеки України проводяться слідчі дії щодо використання коштів на будівництво насосно-фільтраційної станції паливно-мастильних матеріалів. Керівництво аеропорту забезпечило правоохоронців доступом до усієї необхідної інформації для ведення слідства.

Бронируйте дешевле до 12 апреля!
Купить Авиабилеты ОНЛАЙН

Замовлення робіт з будівництва центральної заправної станції (ЦЗС) обумовлене необхідністю оптимізації процесів подачі авіаційного палива для заправки літаків з метою подолання монополії на даний вид послуг в аеропорту. Керівництвом аеропорту неодноразово наголошувалося, що реконструкція ЦЗС, зокрема, забезпечить можливість авіакомпаній самостійно купувати авіапаливо на міжнародному ринку за відповідними цінами та зберігати його в аеропорту. Відбір будівельної компанії було проведено за процедурою, передбаченою нормами чинного законодавства про закупівлі. Роботи з будівництва об’єкту проводяться у встановлені терміни згідно з умовами договору.

Керівництво ДП МА «Бориспіль» звертає увагу громадськості та слідства на те, що аеропорт не втручається у господарську діяльність контрагентів та не має можливості контролювати рух коштів, сплачених в рамках договору про виконання робіт. Водночас, ДП МА «Бориспіль» висловлює свою готовність до тісної співпраці та необхідної взаємодії з правоохоронними органами у разі виявлення ними ознак порушень чинного законодавства або фінансової дисципліни у діяльності контрагентів аеропорту.

Наразі керівництво аеропорту «Бориспіль» звертається до представників ЗМІ та громадськості з проханням надавати об'єктивну, перевірену інформацію та утримуватися від непідтверджених звинувачувальних заяв на адресу підприємства.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено