Дата: 07-04-17 11:28

Рішення Європейського парламенту щодо надання Україні безвізового режиму є історичним кроком для України, - Володимир Омелян

Рішення Європейського парламенту щодо надання Україні безвізового режиму є історичним кроком для України. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції з Федеральним міністром транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини  Александром Добріндтом, яка відбулась 6 квітня 2017 року.

«Це мета, до якої ми йшли довго, це не кінець історії -  це лише початок. Тому я думаю, ми будемо повноправними членами європейської спільноти, повноправними членами НАТО і ми зможемо оцінити те, за що сьогодні вмирають українці  і вмирали протягом багатьох поколінь – свобода і європейське майбутнє», - наголосив Міністр інфраструктури України.

СПЕШИТЕ! Только до 12 апреля ДЕШЕВЛЕ! Купить Авиабилеты ОНЛАЙН

Володимир Омелян також підкреслив, що вперше за час Незалежності України з візитом в нашій країні перебуває Міністр транспорту і цифрової інфраструктури України пан Александр Добріндт: «Сьогодні ми обговорили низку питань, зокрема, як краще з’єднати Україну з ЄС, які нові транспортні і цифрові коридори об’єднають наші держави, який найкращий досвід Німеччини з питань цифрової інфраструктури ми можемо запозичити і ввести в Україні і, безумовно, тему електрокарів, промисловості, яка зараз налагоджується в ЄС, і я впевнений, так само налагодиться в Україні, і ми створимо абсолютно новий сектор промислового виробництва».

Міністр транспорту і цифрової інфраструктури України пан Александр Добріндт високо оцінив рівень двостороннього співробітництва між відомствами двох країн: «Я дуже дякую за гарне співробітництво між німецьким Міністерством транспорту та Міністерством інфраструктури України та особисто міністру Володимиру Омеляну. Ми останнім часом обговорювали дуже важливі питання щодо інфраструктури, щодо фінансування проектів. Ми дійшли згоди поглибити наше співробітництво. Це стосується конкретних проектів. Це хвилеріз в Одеському порту. Зараз іде розробка проекту попередньої експертизи і подальша експертиза реалізації цього проекту. Міністерство Німеччини готово фінансувати ці дві експертизи. Обсяг фінансування складає приблизно 50 млн. євро».

ОНЛАЙН бронирование авиабилетов

За словами Александра Домбріндта, наступного разу міністри побачаться у Лейпцигу, на Всесвітньому транспортному форумі: «І це буде наступна нагода разом обговорити наше співробітництво, і я дуже радий тому, що ми маємо однакове бачення на те , що класичну інфраструктуру слід пов’язувати із цифровою. Тобто, автоматична мобільність, складення платформ для різних видів транспорту. І дуже приємно мати друга у Міністерстві інфраструктури України, який має таке ж бачення. Ми говоримо про транспортні коридори, і наші міністерство намагатиметься активно супроводжувати такі проекти і у майбутньому . Дуже приємно, коли на чолі таких міністерств люди, які відкриті до майбутнього розвитку інфраструктури».

Володимир Омелян подякував Уряду Німеччини за ту послідовну підтримку, яку має Україна як з боку Федерального канцлера ФРН  Ангели Меркель, так і з боку політичної еліти Німеччини.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено