Дата: 07-04-17 17:58

Ми зараз запускаємо ринок авіаперевезень, створюємо конкуренцію і хочемо забезпечити рівний доступ усіх учасників ринку до польотів, - Володимир Омелян

Метою Міністерства інфраструктури є перетворити авіацію з дорогого, елітного сегменту у загальнодоступне явище. Це наша мета і я сподіваюсь, що ми її досягнемо, починаючи вже з цього року. Про це 7 квітня 2017 під час відвідування житомирського аеропорту заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Найважливіше, що ми зараз запускаємо ринок авіаперевезень. Ми створюємо конкуренцію, Міністерство інфраструктури і Державна авіаційна служба хочуть забезпечити рівний доступ усіх учасників ринку до польотів, щоб не було дискримінації. Подальші кроки – це, безумовно, здешевлення з боку аеропортів обслуговування літаків, вартості пального, різних зборів, які застосовуються для того, щоб пасажири літали дешевше. Метою Міністерства інфраструктури є перетворити авіацію з дорогого, елітного сегменту у загальнодоступне явище. Це наша мета і я сподіваюсь, що ми її досягнемо починаючи вже з цього року. Захід Ryanair - це тільки перший крок, за ними прийдуть інші. Ми будемо конкурувати, а отже це значить, що при рівному комфорті, при рівному сервісі ціна буде знижуватись», - наголосив Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що Житомир є гарним прикладом того, як місцева влада може розвивати регіональне летовище: «Мені дуже приємно, що Житомир зберіг свій аеропорт, на відміну від багатьох інших міст України, які розпаювали летовища і побудували незрозумілі котеджі. Ми маємо збережену злітну смугу, ми маємо чудовий новий термінал, роботи над яким завершуються, ми маємо гарну компанію яка вже базується в аеропорту – Yanair».

СПЕШИТЕ! Только до 12 апреля ДЕШЕВЛЕ! Купить Авиабилеты ОНЛАЙН

ОНЛАЙН бронирование авиабилетов

Окрему увагу Володимир Омелян приділив стану і перспективу розвитку дорожньої галузі Житомирщини: «Окрім летовища у нас є багато питань по дорогах. Цього року ми починаємо докорінну реконструкцію окружної дороги навколо Житомира. Я хотів би дуже подякувати Народному Фронту, депутату Павлу Дзюбику".

Крім того, Міністр наголосив на тому, що Житомир має чудову можливість розвитку залізничного вузла: «Житомир може і повинен бути зручним залізничним хабом".


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено