Дата: 19-04-17 13:45

Закон про Державну програму авіаційної безпеки набув чинності 12 квітня

 


СПЕШИТЕ Купить Авиабилеты ОНЛАЙН 
ОНЛАЙН бронирование авиабилетов

 10 квітня Президент України підписав Закон “Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації”.

Після приєднання до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (Чикаго, 1944 р.), Україна взяла на себе зобов’язання щодо створення необхідних умов для безпечного та ефективного виконання польотів відповідно до стандартів і рекомендованої практики ІСАО, що передбачає внесення своєчасних відповідних змін до законодавства України у сфері авіації. Протягом значного часу зміни до чинної редакції Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації (з часу прийняття у 2003 році) не вносились, проте міжнародні стандарти та рекомендована практика щодо захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання зазнали значних змін.

Прийняття Закону дасть змогу забезпечити виконання стандартів та рекомендованої практики  міжнародних організацій, (ІСАО, ЄКЦА, Євроконтроль), а також висновків і рекомендацій щодо необхідності вдосконалення законодавства України у сфері захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання за результатами аудитів ЄКЦА та ІСАО, проведених у 2011 та 2012 роках відповідно.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.