Дата: 28-04-17 17:24

ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ

ДП МА «Бориспіль» успішно пройшло річний аудит фінансової звітності за національними стандартами. Згідно з опублікованими висновками, за підсумками минулого року держпідприємство забезпечило значне зростання фінансових показників.

Киев - Варшава - Киев 2928 грн ОНЛАЙН

Аудит підтвердив, що у 2016 році доходи держпідприємства зросли ще на 33% до рівня 3,35 млрд грн. При цьому, завдяки реформуванню держпідприємства прибуток до оподаткування було збільшено до рекордних 1,70 млрд грн., що вдвічі більше показників 2015 року.

Киев - Нью-Йорк 15466 грн ОНЛАЙН

Високі фінансові результати ДП МА «Бориспіль» було забезпечено завдяки реалізації хабової моделі розвитку аеропорту. Нагадаємо, що за підсумками 2016 року аеропорт «Бориспіль» досягнув максимальних показників за всю історію існування підприємства. Кількість обслугованих пасажирів у 2016 році зросла на 1,37 мільйони - до рівня 8,65 млн осіб. Найбільше зростання досягнене завдяки залученню з іноземних ринків трансферних пасажирів. За минулий рік кількість таких пасажирів збільшилась на 30% з 0,76 мільйонів до рівня 2,31 млн пасажирів на рік.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено