Дата: 28-04-17 19:36

В Міністерстві інфраструктури України відбувся круглий стіл з обговорення проекту Національної транспортної стратегії-2030

В Міністерстві інфраструктури України відбувся круглий стіл з обговорення проекту Національної транспортної стратегії-2030. Відкриваючи захід, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наголосив на тому, що документ відображає бачення Міністерства інфраструктури України щодо подальшого розвитку системи транспортної інфраструктури України та визначає цілі наступного десятиліття. Він встановлює багато складних завдань: імплементація директив ЄС в рамках Угоди про асоціацію, впровадження принципів корпоративного управління та прозорості прийняття рішень, розвиток конкуренції та лібералізація ринків, забезпечення належного фінансування модернізації транспортної інфраструктури, мінімізація впливу на навколишнє середовище, запровадження нових стандартів безпеки руху, підвищення рівня транспортних сервісів.

Киев - Нью-Йорк 15466 грн ОНЛАЙН

«Інфраструктура — рушійна сила української економіки, яка дозволяє Україні реалізувати свої економічні можливості. Швидке, вчасне, надійне і безпечне перевезення вантажів та пасажирів має життєво важливе значення для економічного зростання країни», - наголосив Володимир Омелян.

ОНЛАЙН бронирование авиабилетов

«Стратегія – важливийй документ, але ми не можемо не дивитись ширше. Якби ця стратегія готувалась в 2010 році, ніхто б не міг передбачити у ній розвиток цифрової інфраструктури, електромобілів, а це вже є реальністю нашого часу. І тому я дуже просив би дивитись ширше, допомогти нам йти до чіткого бачення розвитку інфраструктури до 2030 року, бути сміливими у своїх очікуваннях -  ринок дуже швидко міняється. Ми повинні бути дійсно на перехресті усіх шляхів, і ми це можемо зробити. Цифрова інфраструктура - це те, що рухає економіку майбутнього, сучасні технології мають бути повсякденністю в українському житті», - додав Міністр інфраструктури України.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено