Дата: 22-05-17 13:54

RYANAIR розпочне виконання рейсів на напрямі Львів-Меммінген на 2 місяці раніше

Ryanair, авіакомпанія номер один в Європі, 16 травня оголосила про початок виконання польотів на напрямі Львів-Меммінген з вересня, через високий попит з боку українських клієнтів, в рамках розширеного розкладу рейсів з України на період зимового сезону 2017 року.

Лучшие цены на авиабилеты ОНЛАЙН

Для того, щоб відзначити ранній запуск польотів, Ryanair розпочала продаж квитків на рейси, що виконуватимуться у вересні та жовтні, за ціною лише від €19,99. Дешеві квитки доступні для бронювання на сайті ryanair.com до опівночі четверга (18 травня).

Ольга Павлонка, менеджер з продажу та маркетингу Ryanair в Центральній і Східній Європі зазначила:

«Із радістю повідомляємо, що наш новий рейс Львів – Меммінген, з частотою виконання двічі на тиждень, розпочнеться на два місяці раніше, ніж планувалося, пропонуючи українським бізнес-туристам та подорожуючим найнижчі ціни на авіаквитки.

Украинский Авиационный Портал

Запуск нового маршруту почнеться у вересні, в рамках розширеного розкладу рейсів зі Львова до Німеччини на період зимового сезону 2017 року.

Українські клієнти та туристи можуть розраховувати на ще нижчі тарифи за умови раннього бронювання та планування своєї відпустки заздалегідь. Тому не прогавте можливість забронювати дешеві квитки зі Львова.

Щоб відзначити ранній запуск польотів, ми запускаємо продаж квитків на маршруті Львів-Меммінген за ціною лише від €19,99 за переліт у вересні і жовтні, які доступні для бронювання до опівночі четверга (18 травня).

Оскільки ці напрочуд дешеві квитки будуть розкуплені швидко, варто увійти на http://www.ryanair.com/ і не пропустити шанс.»

Lviv_Memmingen

Автор фото: Андрій Беднаж

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено