Дата: 02-06-17 12:06

Міжнародний день захисту дітей у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького

 1 червня – це перший день літа, який співпадає з початком шкільних літніх канікул. Більш ніж в 30 країнах світу в цей день відзначається свято – Міжнародний день захисту дітей (International Day for Protection of Children).

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

Сьогодні, аби відзначити цей день, у зоні прильоту Терміналу «А» Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, працівники компанії TicketsUA зустрічали дітей-пасажирів, які прилетіли зі Стамбула, Борисполя, Мюнхена та Хургади, повітряними кульками та солодкими подарунками. Для понад тридцяти дітей працівники аеропорту провели пізнавальну екскурсію аеропортом, під час якої діти ознайомилися з зоною вільного доступу на першому поверсі Терміналу «А», пройшли контроль на безпеку у зоні вильоту внутрішніх рейсів, відвідали бізнес-зал для пасажирів внутрішніх рейсів, оглянули перон з автобуса, дізналися, як отримують багаж пасажири після прильоту. Але найбільше вражень та емоцій у дітей викликали зліт та посадка повітряних суден! Це те, чого діти найбільше чекали!

Ukraine Aviation Portal

Children's Day_TicketsUa

Прес-служба аеропорту "Львів"Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено