Дата: 02-06-17 12:11

Президент Ради ІКАО д-р Аліу: “Ми розраховуємо на співробітництво держав-членів у вирішенні питань, пов’язаних з польотами над Чорним морем”

18768404_1474922995899654_593176233569681418_oВ ході свого візиту на Україну, що відбувся 23-24 травня, Президент Ради ІКАО д-р Олумуіва Бенардо Аліу наголосив на необхідності стійкого співробітництва в цілях забезпечення безпеки міжнародного повітряного простору. Під час візиту Президента Ради супроводжував регіональний директор Європейського та Північноатлантичного регіону ІКАО пан Луїш Фонсека де Альмейда.

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

В ході зустрічі з головою Державіаслужби Олександром Більчуком обговорювалися глобальна роль ІКАО, а також сприяння в нарощуванні потенціалу, яке ІКАО могла б надати Україні в рамках ініціативи “Жодна країна не залишається без уваги”. У зв’язку з цим було наголошено на необхідності збереження Україною потужного, ефективного та автономного відомства цивільної авіації, з тим щоб мати можливість забезпечити ефективне виконання наглядових функцій в області безпеки польотів і авіаційної безпеки, що є відповідальністю всіх держав – членів ІКАО.

Ukraine Aviation Portal

“Ця підтримка необхідна державам для ефективного впровадження і дотримання глобальних стандартів і політики ІКАО, – підкреслив Президент Ради, – але також необхідні значна політична воля на місцях і конкретні зобов’язання. Україна може розраховувати на допомогу і можливості ІКАО в рамках нашої ініціативи “Жодна країна не залишається без уваги” для досягнення цих цілей, таким чином в максимально можливій мірі реалізуючи унікальні соціально-економічні переваги, що забезпечуються повітряним транспортом, а ІКАО, в свою чергу, буде розраховувати на тісну співпрацю та підтримку України в реалізації наших глобальних і регіональних програм”.

Президент Аліу також закликав Україну прискорити реалізацію заходів, спрямованих на лібералізацію її сектора повітряного транспорту і спрощення її візового режиму.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено