Дата: 06-06-17 10:59

Повідомлення аеропорту "Львів" від 2 червня 2017 року щодо вибухового пристрою

02 червня, о 13 год. 15 хв., під час посадки в літак пасажирів рейсу №UJX 270 Львів-Стамбул авіакомпанії «Atlas Global», один із пасажирів повідомив, що у багажі знаходиться вибуховий пристрій.

Отримавши дану інформацію працівники аеропорту діяли у відповідності до положень інструкції та здійснили оповіщення відповідних служб. На місце події прибули фахівці профільних служб, оперативні та рятувальні служби аеропорту, групи вибухотехніків, медичні працівники тощо.  Рейс був затриманий.

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

Для перевірки інформації та гарантування безпеки пасажирів правоохоронці провели перевірку салону літака, огляд багажного відділення, повторний огляд багажу та ручної поклажі. Пасажири рейсу повторно пройшли контроль на авіаційну безпеку. Жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявлено, а повідомлення про наявність вибухового пристрою у багажі було спростовано самим пасажиром та виявилося неправдивим. Дану особу затримано, здійснюються слідчо-оперативні дії.

Ukraine Aviation Portal

Керівництво ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» висловлює подякую за оперативне реагування та взаємну співпрацю з метою швидкої відправки рейсу представникам авіакомпанії «Atlas Global», працівникам відділу прикордонної служби «Львів-аеропорт»,  митного поста «Львів-аеропорт» Львівської митниці ДФСУ, Вибухотехнічного управління національної поліції у Львівській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, лінійного відділення поліції в аеропорту «Львів», СБУ у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області, аварійної газової служби, швидкої медичної допомоги.

Вищезазначений рейс, який за розкладом повинен був відправитись о 13:25, вилетів зі Львова о 15:08 з 76 пасажирами на борту. Пасажирів, які мають подальші стиковки з вильотом зі Стамбула, буде перенаправлено наступними рейсами.

Незважаючи на вищезазначений прикрий інцидент, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького працює у штатному режимі, відправлення рейсів здійснюються згідно з розкладом. 

Atlas


Прес-служба аеропорту "Львів"

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено