Дата: 06-06-17 21:27

Всі спекуляції щодо приходу/неприходу Ryanair в Україну – це спроби одного національного авіаперевізника зберегти своє монопольне становище на ринку, - Володимир Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу, присвяченому інфраструктурній готовності України до безвізового режиму з ЄС, наголосив, що всі спекуляції щодо приходу/неприходу Ryanair в Україну – це спроби одного національного авіаперевізника зберегти своє монопольне положення на ринку, заробляючи надприбутки на українських громадянах.

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

«Більша частина бюджетних перевізників, які працюють в Україні, здійснює рейси в напрямку країн Близького Сходу, проте найбільший попит є у перевезеннях бюджетними перевізниками до країн ЄС. Рейси сполученням Україна – країни ЄС здійснюють авіакомпанії, які не є лоукост-перевізниками. Ціна на квитки є зависокими для більшості населення України. Саме тому Міністерство залучає провідні європейські лоукост-компанії до України. Так, авіакомпанія Ryanair оголосила про початок рейсів за напрямками: Київ: Ейндховен, Лондон, Стокгольм, Манчестер; Львів: Ейндховен, Берлін, Краків, Вроцлав, Будапешт, Лондон, Меммінгем», - наголосив Володимир Омелян.

Ukraine Aviation Portal

«Разом з тим, всі спекуляції щодо приходу/неприходу Ryanair в Україну – це спроби одного національного авіаперевізника зберегти своє монопольне становище на ринку, заробляючи надприбутки на українських громадянах.  Крім того, це – нахабна спроба відібрати в українців мрію стати повноправною частиною європейської спільноти. Українці мають право подорожувати до Європи за 50 євро, а не за 500. І Україна в одному кроці від цього. Міністерство інфраструктури виконало 90% роботи з залучення Ryanair в Україну. Інші 10% - за керівництвом аеропортів», - зазначив Міністр.

За його словами, якщо зі Львом проблем немає, то в Києві розгорнувся цілий блокбастер «Врятувати Нерядового Райана. «Так от: ніяких Гостомелів, Житомирів та інших не буде. Якщо Ryanair не буде літати в Київ, керівництво аеропортів в Борисполі та Жулянах мають вийти і сказати, чому. Сказати людям правду. Ще раз наголошую: в KPI, які є поставив перед новим очільником Борисполя, першим пунктом було: результативно завершити переговори з компаніями-лоукостами і забезпечити виконання ними рейсів з терміналів F або B. Міністерство очікує, що Бориспіль відкриє термінал F для лоукостів. Лоукости в Україні – це не тільки дешеве сполучення з Європою,  це – сигнал для відновлення ринку внутрішніх авіаперевезень», - наголосив Володимир Омелян.

Він додав, що Ryanair – це єдина компанія в Європі, яка показала прибуток за 2016 рік. Прибуток 1,5  млрд. євро.

«Оці всі перепитії, баталії щодо того, зайде Ryanair в Україну чи не зайде, це десь таке середнє між соромно і смішно. Для Ryanair український ринок - це 0,2 %, для нас – таке враження, що це баталія століття, в яку Ryanair не втручається, а просто дивується тому, що відбувається», - підкреслив Міністр інфраструктури України.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 Tweet



Оригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено