Дата: 08-06-17 18:16

Звіт про результати публічного громадського обговорення проекту наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Б

31 травня 2017 року в Мініфраструктури проведено громадське обговорення проекту наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (далі – проект наказу).

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

У обговоренні взяли участь представники Державіаслужби, Федерації роботодавців транспорту України, авіакомпаній, юристи, фахівці та експерти авіаційної галузі, а також представники ЗМІ та громадських організацій.

Ukraine Aviation Portal

В ході публічного громадського обговорення між учасниками відбувся обмін думками щодо положень проекту наказу та висловлено позицію щодо доопрацювання редакції Змін до аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Також отримано письмові пропозиції від Української авіатранспортної асоціації та Федерації роботодавців транспорту України.

За результатами обговорення було вирішено:

  1. В цілому підтримати проект наказу, розроблений Мініфраструктури.
  2. Доопрацювати редакцію Змін до аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» в частині:
    • уточнення формулювань пункту 3.3
    • виключення формулювання щодо доповнення розділу III новими пунктами 3.4 – 3.6.

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено