Дата: 09-06-17 11:35

Державіаслужба розпочинає роботу над документом щодо збіжності систем сертифікації з EASA

    

 

41827 червня в Державіаслужбі відбулась зустріч, присвячена офіційному старту проекту з наближення систем сертифікації між Україною та Європейським Союзом.

From 12 to 30 June flights to EU countries from 763 UAH one way

Українську делегацію очолив голова Державіаслужби Олександр Більчук, сторону ЄС представляли Люк Титгат (керівник напряму з безпеки Європейської агенції з безпеки польотів EASA), Дітмар Бломен (менеджер проектів з питань технічного співробітництва EASA) та офіційні особи Представництва ЄС в Україні.

Ukraine Aviation Portal

Проект, що є продовженням Договору про наближення систем сертифікації, підписаного 16 січня поточного року, розрахований на 3 роки. За цей час сторони спільно працюватимуть над аналізом українського регулювання сфери льотної придатності, розробкою документа щодо збіжності систем сертифікації та його імплементацією.

“Ця підтримка з боку EASA є значним фактором для розбудови компетенцій та спроможності Державіаслужби у сфері льотної придатності, особливо в рамках роботи над запровадженням в авіації України норм Євросоюзу. Ми дуже вдячні європейським колегам за запропонований план інтенсивної роботи та плануємо завершити розробку документа до кінця 2017 року”, – підкреслив Олександр Більчук.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено