Дата: 19-06-17 11:45

Державіаслужба вдосконалює координацію між державними органами щодо питань авіаційної безпеки

  

8 червня в Державній авіаційній службі відбулось перше з часу набрання чинності Державною програмою авіаційної безпеки цивільної авіації засідання Міжвідомчої комісії з авіаційної безпеки.

SALE Air tickets for EU countries only until June 30 - ONLINE

У ході роботи розглянуто наступні питання:

  • удосконалення порядку взаємодії адміністрації аеропортів України з представництвами міністерств і відомств, які працюють в таких аеропортах, з питань здійснення комплексу заходів з авіаційної безпеки;
  • обмін інформацією з метою здійснення оцінки рівня загрози безпеці цивільної авіації України;
  • організація забезпечення безпеки у неконтрольованих зонах аеропортів;
  • захист суб’єктів авіаційної діяльності від кіберзагроз, зокрема критично важливих інформаційних авіаційних систем.

Захід відбувся за участі фахівців Служби безпеки, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Управління державної охорони, Міністерства надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Ukraine Aviation Portal

Під час засідання досягнуто домовленості щодо продовження роботи по приведенню нормативно-правових актів, які регламентують діяльність у сфері авіаційної безпеки, до вимог Державної програми.

 

Довідково.

Міжвідомча комісія з авіаційної безпеки – дорадчий орган, утворений з метою координації діяльності та взаємодії на державному рівні органів виконавчої влади щодо захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання.

Положення про Міжвідомчу комісію з авіаційної безпеки затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 року № 938.

 Державна програма авіаційної безпеки цивільної авіації, затверджена Законом України від 21.03.2017 № 1965-VIII, набрала чинності  12.04.2017 року.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено