Дата: 27-06-17 14:12

Що може посприяти підвищенню культури обслуговування пасажирів

Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації  з «15» липня 2017 року започатковує  проведення Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий  авіаперевізник» за версією авіапасажирів.

Звертаємо Вашу увагу, рейтинг базується виключно на основі результатів опитування авіапасажирів, а не на виборі професійних експертів.

Метою впровадження даного рейтингу є визначення кращого аеропорту та авіакомпанії, які в першу чергу, приділяють у своїй діяльності особливу увагу створенню зручних умов авіапасажирам всіх категорій в частині комфорту та якості послуг.

Для визначення найкращого аеропорту та авіакомпанії пропонуються наступні критерії:

1. «Кращий аеропорт України»:

  • наявність та якість необхідної інфраструктури, в тому числі для пасажирів з обмеженими можливостями;
  • доброзичливість та кваліфікація персоналу;
  • наявність, доступність та якість допоміжної інфраструктури аеропорту (заклади харчування та торгівлі, наявність спеціальних сервісів для пасажирів с дітьми тощо).

2. «Кращий  авіаперевізник»:

  • регулярність польотів;
  • рівень безпеки;
  • якість сервісу на всіх етапах подорожі: від бронювання авіаквитка до закінчення авіаподорожі.

Інтернет-опитування серед авіапасажирів  триватиме протягом більш, як двох місяців (15 липня - 01 жовтня 2017 року) , за результатами якого у жовтні місяці буде визначено кращий  аеропорт та кращий авіаперевізник  2017-го року за версією авіапасажирів.

Інтернет-опитування буде розміщено на наступних ресурсах:

 • Сайт Асоціації «Аеропорти України» ЦА (aauca.org.ua);
 • Сайт Національної Авіадовідки 677 (aviaspravka.com.ua);
 • Український Авіаційний Портал (aviation.com.ua).

За вищеназваними критеріями респондентам буде запропоновано оцінити роботу всіх аеропортів України та авіакомпаній, незалежно від країни походження, що виконують рейси в/із аеропортів України.

Переможці будуть відзначені відповідними дипломами, цінними подарунками, про що буде оголошено в ЗМІ, на WEB- сайтах, FB.

Започаткування такого щорічного рейтингу надасть можливість значно підвищити якість послуг, що надаються громадянам України аеропортами та авіакомпаніями, що буде заохочувати останніх до покращення якості та розширення переліку надаваних послуг.
Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено