Дата: 29-06-17 11:25

"Бориспіль" має укласти угоду з "Ryanair" протягом двох тижнів, - Володимир Омелян

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" має укласти угоду з авіакомпанією "Ryanair" протягом двох найближчих тижнів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Еспресо".

SALE Air tickets for EU countries only until June 30 - ONLINE

"Контракт аеропорта "Львів" із "Ryanair" уже підписано, контракт "Борисполя" з "Ryanair" буде підписано впродовж найближчих двох тижнів. Ми суттєво знизили аеропортові збори в "Борисполі" для усіх авіакомпаній", - заявив Володимир Омелян.

Міністр також наголосив, що можливість громадян подорожувати пришвидшить розвиток України: "Ціна USD 300-500 польоту до Європи - це неправильно. 80% українців, які ніколи не покидають межі області, - це неправильно. Коли ціна буде 20-30 євро, буде інший підхід. Українці, які подорожуватимуть, вимагатимуть від місцевої та центральної влади змін сьогодні. Вони порівнюватимуть Київ із Парижем, Міланом, Берліном і питатимуть, чому в нас не так".

Ukraine Aviation Portal

За словами очільника міністерства, державна політика - здешевити квитки для українців і для туристів: "Лоукост не лише вивозитиме українців, але й залучатиме пасажирів у зворотньому напрямку. Це означає масовий туризм до українських міст і надходження до бюджету. Сподіваємося, цього року окрім "Ryanair" ще щонайменше дві компанії оголосять про свої польоти в Україну".Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено