Дата: 16-11-17 12:52

Державіаслужба планує спростити правила сертифікації агентів з продажу повітряних перевезень

 

Державіаслужба розробила проект наказу «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень».

Проектом нових Авіаційних правил Державіаслужба пропонує удосконалити процедури сертифікації та вимоги до суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень.

Зокрема, передбачено прозорий порядок розгляду заяв від суб’єктів про отримання сертифікатів, скорочення строку розгляду цих заяв з 20 до 10 робочих днів, встановлення терміну дії сертифікатів у 5 років.

Крім того, виключено вимоги щодо проведення попередньої перевірки, необхідності підключати декілька автоматизованих систем бронювання та проведення аудиторських перевірок.

RESERVE TICKETS FOR 120 DAYS AND SAVE 30%

Разом з тим, встановлюється обов’язковість подання до Державіаслужби інформації про всі зміни даних, що містилися у заяві та документах суб’єкта під час подання заяви про отримання сертифіката.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 11.12.2017 за адресою:

01135, м. Київ, пр-т Перемоги, 14 (Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва Державної авіаційної служби України)
тел./факс +38 044 351 55 26
kotova@avia.gov.ua


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено