Дата: 20-11-17 17:55

ААУЦА: Зустріч колег та партнерів, які опікуються охороною навколишнього природного середовища

Міжнародний аеропорт «Харків» гостинно зустрічав учасників засідання комітету з екологічної безпеки Асоціації «Аеропорти України» ЦА (ААУЦА)

В засіданні приймали участь представники та фахівці з екологічної безпеки Державної авіаційної служби (ДАС), аеропортів та авіапідприємств України , проектувальних та будівельних організацій, які виконують роботи по очищенню забруднених ґрунтів, води, повітря. Представник Міністерства екології та природних ресурсів О. Тарасенко по скайп зв’язку розповів про стан впровадження нормативно-правових актів (НПА) з цього напрямку та концепцію стратегії охорони навколишнього середовища, відповів на запитання щодо змін в організаційній структурі, регуляторній політиці нормативній базі управління та контролю забрудненнями та утилізацією відходів. В силу об’єктивних та суб’єктивних причин не всі запрошені прийняли участь,нажаль, адже питання екологічної безпеки є дуже важливим аспектом в діяльності аеропортів та авіапідприємств.

В своєму виступі президент ААУЦА П. Липовенко звернув увагу присутніх на актуальність та своєчасність проведення засідання в період приведення НПА України з екологічної безпеки до відповідність Європейським регуляціям, одна із яких – Експлуатаційна директива ДАС щодо забезпечення збалансованого обліку вимог безпеки польотів та охорони навколишнього середовища, відмітив хорошу роботу комітету з ЕБ завдячуючи організаційним здібностям, інтенсивній професійній діяльності голови комітету О. Драч та усіх його членів. Також розповів про діяльність ААУЦА щодо сприяння розвитку аеропортів, координацію діяльності учасників ААУЦА, захисту їх прав та інтересів.

З вітальним словом до учасників засідання ЕК звернувся генеральний директор МА «Харків» В. Васильченко, який розповів про стан та можливості аеропорту по обслуговуванню ПС та авіаперевезень, також відмітив результативну діяльність ААУЦА.

Професійна розмова учасників засідання відбулась під час ознайомлення з об’єктами аеропорту по збільшенню обслуговування авіаперевезень. Радує що керівництво аеропорту не зупиняється на досягнутому , а це збільшення пасажиропотоку порівняно з аналогічним періодом минулого року (10 місяців) з 497,3 тис. до 684, 4 тис. пасажирів (приріст 38%) та планує в наступному році перейти мільйонний рубіж. Це підтвердила і гостинно організована керівництвом аеропорту екскурсія по місту з великою історією, культурною спадщиною та промисловим потенціалом, що створює умови для відпочинку, цікавих подорожей та ділового партнерства.

Керівництво ААУЦА дуже вдячне генеральному директору аеропорту В. Васильченку, заступнику генерального директора з виробництва І. Симонову, головному інженеру Д. Прядко та ін. за сприяння в організації проведення заходів, які пройшли на високому професійному та результативному рівні. Це ще раз підтверджує те, що коли за діло беруться професіонали - все відбудеться з найкращими результатами.

Більш конкретна інформація щодо рішень та результатів засідання ЕК буде надана в наступних публікаціях.
Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено