Дата: 17-01-18 16:01

Дружній професійний діалог попередніх та діючих керівників аеропорту «Бориспіль»

12 січня 2018 року в музеї ДП МА «Бориспіль» відбулась зустріч ветеранів підприємства – керівників аеропорту різних періодів: Бориса Шахсуварова, Петра Липовенка, Василя Гончарова, голови профспілкового комітету аеропорту Олександра Мартинюка, голови ради ветеранів аеропорту Петра Данькова, заслуженого працівника транспорту України Тетяни Дударь з генеральним директором Павлом Рябікіним та його заступником Олегом Струком.

На зустрічі були обговорені питання поточної діяльності підприємства. Ветерани з задоволенням привітали керівництво та колектив аеропорту з подоланням 10-ти мільйонного рубежу з обслуговування пасажирів в 2017 році. Також були обговорені питання стратегічного розвитку аеропорту до 2030 року, реконструкцію (будівництво) 2-ї льотної зони (ШЗПС-2, МРД 2, з’єднувальні РД, перони), яка вичерпала свої експлуатаційні ресурси, проблеми, які не знайшли свого вирішення протягом десятків років – це надання права керівництву підприємства здавати в оренду виробничі площі, передавати у концесію, аутсорсинг не профільну для аеропорту діяльність та нести за результати персональну відповідальність. Одне з проблемних питань - це укомплектованість підрозділів авіаційної діяльності кваліфікованим персоналом та ін.

Після ознайомлення з експонатами музею та історією утворення аеропорту, як суб’єкта господарсько - фінансової діяльності, присутні обговорили програму підготовки відзначення 25-ти річчя від дня утворення ДП МА «Бориспіль», ветерани надали свої пропозиції, які були прийняті для аналізу та подальшого впровадження.

Зустріч пройшла в щирій, відвертій, комфортній обстановці, що підтвердило почуття відповідальності керівників за доручену справу – діяльність такого соціально-важливого, стратегічного підприємства.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено