Дата: 23-01-18 10:57

ТРАНСПОРТ: Поїзди курсують без затримок завдяки роботі залізничників з ліквідації наслідків негоди

Упродовж минулої ночі майже тисяча залізничників прибирала від снігу вокзали, станції, колії в регіонах, які найбільше постраждали від негоди. У роботах були задіяні 4 снігоочисні колійні машини. З залізничних об’єктів було вивезено понад 4 тис. м куб. снігу.

Sale of KLM airline tickets --- >>>

Найактивніше робота зі снігоборотьби проводилася в Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій та Львівській областях. Затримок поїздів через негоду не було. Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів – усі поїзди курсують згідно з графіком.

Для подальшого оперативного усунення наслідків негоди працюють відповідні штаби. За необхідності будуть залучені снігоочисні та снігоприбиральні машини. Крім того, для ліквідації наслідків снігопадів та ожеледі напоготові й спеціалізована техніка: грейдери, бульдозери на гусеничному ходу, фронтальні навантажувачі.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути через погодні умови. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Прес-служба МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено