Дата: 01-02-18 13:26

Навчально-сертифікаційний центр Украероруху сертифікований здійснювати професійну підготовку спеціалістів з організації повітряного руху

Державна авіаційна служба України прийняла рішення про видачу НСЦ сертифікату на здійснення підготовки спеціалістів з організації повітряного руху терміном на три роки. 

Бронюйте квитки за 120 днів та заощаджуйте 30% --->>>

Сертифікат Державіаслужби від 22.01.2018 № 54/2018, виданий НСЦ, дійсний до 22 січня 2021 року (148 Kb). 

Право НСЦ Украероруху здійснювати професійну підготовку підтверджено за результатами чергової сертифікаційної перевірки, яку здійснила у січні 2018 року сертифікаційна комісія Державіаслужби. У ході перевірки було засвідчено, що рівень кваліфікації інструкторського та викладацького складу, система організації навчання, стан навчальної матеріально-технічної бази (навчальні аудиторії, тренажерне обладнання, бібліотека) повністю відповідають вимогам законодавства України та нормативно-правових актів, які регулюють процес підготовки і сертифікації спеціалістів з організації повітряного руху в Україні. 

На сьогодні НСЦ - єдиний навчальний підрозділ Украероруху, діяльність якого сертифікована Державіаслужбою і якому надано право здійснювати професійну підготовку спеціалістів з ОрПР за затвердженими програмами. 

Довідка. «Підготовка, перепідготовка, підтвердження/відновлення та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу і персоналу з наземного обслуговування з видачею відповідного сертифіката/свідоцтва проводиться в авіаційних навчальних закладах, центрах перепідготовки і підвищення кваліфікації авіаційних спеціалістів та в інших закладах, у тому числі іноземних, що сертифіковані або визнані уповноваженим органом з питань цивільної авіації для проведення відповідної підготовки» – пункт 1 статті 52 Повітряного кодексу України.

Джерело:  Украерорух


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено