Дата: 06-02-18 17:59

Асоціація "Аеропорти України" ЦА планує цікавий та корисний захід - засідання ІТ комітету.

В рамках  підготовки проведення чергового засідання комітету інформаційних технологій   (ІТ)  Асоціації "Аеропорти України" ЦА  (ААУЦА), керівництво провело зустріч з СЕО  компанії "Huawei- Україна" Лян Вейсин та Вуше.

На думку керівництва ААУЦА - місце проведення ІТ комітету, яке планується на 14 березня 2018 року буде цікавим, своєчасним та корисним для усіх учасників ААУЦА.

Оскільки, компанія "Huawei- Україна" - це не тільки смартфони та планшети, а й великий спектр телекомунікаційного обладнання, яке експлуатується в мережах сотових операторів (в Україні - всіх операторів), управління діяльністю підприємств, в тому числі і авіації.

Huawei- китайська телекомунікаційна компанія (одна з найбільших). Продуктом її діяльності- є  різне мережеве обладнання, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього вище перерахованого лежать власні розробки.

Вся історія компанії - це історія безперервного зростання. На сьогоднішній день на заводах, в офісах і  лабораторіях Huawei Technologies трудяться сотні тисяч спеціалістів, причому майже половина з них зайнята в дослідницькій і конструкторській діяльності. Науково-дослідні центри знаходяться в багатьох країнах світу.

За останні роки виручка Huawei досягла 60,8 мільярда доларів США,  відбулося збільшення на 37% в порівнянні з попереднім роком. Компанії належить значна частина замовлень від провідних операторів стільникового зв'язку - так, в 2007 році Vodafone навіть удостоїв Huawei нагороди за якість наданого обладнання, сервісу і послуг.

Реалізуючи стратегію "Продукт + Сервіс", компанія підтримує операційну діяльність 1500 мереж у всьому світі, що обслуговує більше третини світового населення в більш ніж 170 країнах та регіонах.

Компанія Huawei має партнеські відносини з промисловими та фінансовими гігантами, такими, як: Промисловий та комерційний банк Китаю, Китайський будівельний банк, Deutsche Bahn, Mercedes-Benz та Volkswagen, які мають можливості надати їй спеціальні преференції. 

В період проведення засідання ІТ комітету учасникам буде надана можливість ознайомитися з продуктами та ІТ рішеннями компанії  Huawei в тому числі і в  авіаційній сфері - в демо- центрі.

Особливо цікаво це буде регіональним аеропортам - недороге та якісне обладнання,  наявність сервісного обслуговування, можливість "кредитного портфелю" компанії Huawei - надає всі можливості  для поступової модернізації   аеропортів з впровадженням ІТ.

Чекаємо на зустріч професіоналів!

Запрошення на захід будуть надіслані пізніше.
Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено