Дата: 07-03-18 18:42

Підвищення якості обслуговування в аеропортах - результат інвестицій в сучасні технології

Як  і було презентовано Асоціацією "Аеропорти України" ЦА  (ААУЦА) раніше, 21 березня 2018р. у головному офісі компанії «ХУАВЕЙ - Україна» відбудеться засідання   комітету ААУЦА з інформаційних технологій (ІТ), за адресою: Київ, вул. Радищева, 10/14, бізнес-центр  «ІРВА».

Початок засідання о 10 годинні, реєстрація з 9:00.

Тема засідання: "Впровадження новітніх інформаційних технологій  в управління виробництвом авіапідприємств - запорука успішного розвитку авіаційних перевезень"

Програма засідання комітету передбачає  надання практичної допомоги керівникам та спеціалістам підприємств різної категорії, які організовують та здійснюють планування, розвиток та впровадження  інформаційних технологій в виробничі процеси. Передбачена виставка, презентація ІТ обладнання та технологій.

В засіданні планують взяти участь керівники підрозділів інформаційних технологій МІУ, МЕРТ, ДАС,міської ради м.Києва та інших відомств.

На засідання комітету запрошуються керівники авіапідприємств, структурних підрозділів та фахівці, які опікуються ІТ інфраструктурою.

Під час заходу  буде можливість  отримати консультації щодо необхідності розробки та впровадження інформаційних технологій в виробничу діяльність аеропортів та авіапідприємств, ознайомитись з вимогами авіакомпаній, суміжних організацій, підприємств, які приймають участь в технологічних процесах,  а також пропозиції провідних компаній, які розробляють та впроваджують програмне забезпечення новітніх технологій.

Ми розуміємо, що не кожний регіональний аеропорт на сьогодні має достатню кваліфікацію персоналу та сучасну ІТ інфраструктуру. Участь у таких заходах розширюють кругозір, надають професійні знання, впевненість та змогу планувати майбутній розвиток та впровадження.

Інформацію щодо участі фахівців вашого підприємства необхідно надати в ААУЦА до 15.03.2018  (ПІБ, посаду, контакти)  Е-mail: civilaviac@gmail.com, aau.avia@gmail.com тел./факс 044-339-27-03/04

Huawei - світовий лідер з розробки та виробництва мережевого та телекомунікаційного обладнання, програмного забезпечення інформаційних технологій.Інформація ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено