Дата: 28-03-18 12:58

ДОДАТКОВИЙ БОНУС ВІД АВІАКОМПАНІЇ LOT: В АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» СТАРТУВАВ РЕЙС ДО ОЛЬШТИНА

Фото Міжнародний аеропорт Авіакомпанія LOT стабільно займає друге місце за величиною пасажирообігу у аеропорту Львів, а рейс до Варшави є одним з лідерів популярності. Тому компанія взяла курс на впровадження рейсів у менш популярні летовища Польщі.

Один з таких рейсів відкрився сьогодні – це польоти до Ольштина – Мазури у Шиманах. Цей рейс буде виконуватись двічі на тиждень у вівторок та суботу в нічний час. Таким чином авіакомпанія LOT та аеропорт «Львів» розпочинають промоцію нового регіону Польщі та молодого перспективного летовища.

«Дуже приємно отримувати досвід від колег, тому що зі всіма керівниками польських аеропортів я вже давно знайома. Ми часто зустрічаємось на профільних конференціях та міжнародних зустрічах.

Вони вже давно пройшли той шлях, коли починали розвиватися і збільшувати свої рейси. Ми зараз ідемо стопами польських колег, тому дуже приємно переймати їхній досвід і отримувати рекомендації на нашому шляху розвитку.

Також раді приймати сьогодні делегацію з Ольштина. Я дуже вдячна їм за співпрацю. Ми свідомі того, що цей напрямок ще потрібно розвивати. На жаль, на першому рейсі прибуло лише 33 пасажири, а на відліт був лише 1 пасажир. Поки більше поляків їде до нас, ніж львів’яни знають про Ольштин», – зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Футболки, кепки, чашки с оригінальним принтом --->>>

Також пані Тетяна закликала команди з промоцій міст обмінятися заходами, які підвищили б інтерес до цього напрямку. До прикладу, провести прес-тури та продаж туристичних пакетів, які повинні додати зацікавленості до подорожей у Львів та Ольштин.

Думки ген директора аеропорту підтримали представники влади Львова, а також Ольштина та Вармінсько-Мазурського воєводства.

Щодо розкладу рейсу, то літак стартуватиме зі Львова о 1.40 год., та прибуватиму у Шимани о 2.15 год. Старт із Шиман передбачено о 3.10 год., приземлення у Львові – о 5.35 год.

Ціна квитка в один бік стартує від 800 грн.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено