Дата: 03-04-18 18:08

Радість зустрічі ветеранів в день 25-річчя створення МА "Бориспіль"!

Тепла зустріч колег, спогади про працю та участь кожного в розбудові аеропорту була організована радою ветеранів на чолі з головою ради - Даньковим П.П. та головою профспілкового комітету Мартинюком О.Д. за підтримки керівництва аеропорту.

"Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались" - з таких теплих слів привітання, переданих Миколою Павловичем Шматко - першого генерального директора аеропорту "Бориспіль", розпочалася ця святкова подія.

Святкові заходи 30 березня 2018 року в клубі аеропорту відкрив голова профспілкового комітету Мартинюк О.Д.

З вітальним словом та врученням подарунків звернувся діючий ГД аеропорту Рябікін П.Б., який подякував усім тим, хто був ініціаторам створення аеропорту та вклав свою частку в його розбудову.

Також з теплими словами привітання та спогадами про свою діяльність в аеропорту Бориспіль виступили- голова ради ветеранів МА Бориспіль - Даньков П.П. , Герасимов М.І., Дударь Т.М. та інші.

Протягом 25 років аеропорт динамічно розвивався і змінювався впроваджуючи новітні технології та світові стандарти. У цьому є і наша з вами заслуга! Бажаю міцного здоров'я, довголіття і бадьорості духу! - з такими словами та привітанням звернувся до ветеранів президент Асоціації "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА) Липовенко П.І.

Керівникам підрозділів аеропорту, які в 25-річний період діяльності очолювали відповідні підрозділи, приймали активну участь у перетворенні та розвитку аеропорту, як самостійного авіапідприємства, були і є активними учасниками ААУЦА, були вручені відзнаки ААУЦА:

Почесний знак Асоціації"Аеропорти України" ЦА :

  • Директору з стратегічного розвитку та будівництва аеропорту (представнику аеропорту в правлінні ААУЦА) Гончарову В.В.
  • Першому головному бухгалтеру аеропорту - члену ревізійної комісії ААУЦА Воскобойнік Г.І.
  • Головному енергетику ( голові комітету з енергетики) Корзуну О.Г.
  • Головному механіку(заступнику голови комітету з АНТ) Лозяну Й.І.

Книги почесного президента Асоціації Троценка А.М. :

  • Генеральному директору аеропорту Бориспіль Рябікіну П.Б. - "Аеропорти України (Літопис)"
  • Ветерану авіації - змінному начальнику аеропорту (координатору) Б.В.Бондаренко. - "Літопис авіації України":

"А починалося все з того, що група ТОП керівників - ініціаторів Бориспільського об'єднаного авіазагону (БОАЗ), враховуючи європейський досвід, вирішила розділити БОАЗ на три самостійних підприємства по функціональному принципу" - так почав своє привітання Шахсуваров Б.Р. - перший заступник ГД, а пізніше і генеральний директор аеропорту. Життя показало, що таке рішення було вірне і наразі аеропорт розвивається, і вийшов на рівень передових аеропортів Європи. За 2017 рік аеропорт обслужив 10,5 млн пасажирів. Для порівняння в 1992 році - 750 тис. пасажирів.

Дякуємо всім учасникам святкового заходу, організаторам та керівництву аеропорту за щасливі, радісні хвилини спогадів!

Бажаємо усім добра, здоров'я, наснаги та подальших здобутків!


Інформація ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено