Дата: 04-04-18 11:30

Amadeus та Flight Centre оголошують про стратегічне партнерство з метою розвитку стандарту дистрибуції NDC

Amadeus укладає довгострокову угоду з підрозділом дистрибуції Flight Centre Travel Group у регіоні EMEA та в Азії. Flight Centre Travel Group вноситиме свої пропозиції при розробці нового NDC-рішення Amadeus для продавців туристичних послуг, що є важливим кроком у створенні нещодавно анонсованої Amadeus програми NDC-X.

Amadeus та Flight Centre Travel Group оголосили про те, що Amadeus забезпечить роботу дистрибутивних рішень для Flight Centre в Європі, Африці, на Близькому Сході та в Азії. Як один з партнерів групи Amadeus тісно співпрацюватиме з Flight Center над трансформацією її IТ-інфраструктури та операційної діяльності за рахунок своїх інноваційних рішень, а також сприятиме розвитку бізнесу групи в цих регіонах.

Із впровадженням Amadeus Sell Connect і низки інтегрованих рішень для роботи з мобільними технологіями та бізнес-аналітикою туристичні агентства групи Flight Center у 17 країнах зможуть надавати високоякісні персоналізовані послуги своїм мандрівникам.

Flight Center також стане ключовим клієнтом у створенні нового NDC-рішення Amadeus для агентств ділового туризму і традиційних роздрібних агентств.

Читайте также - ВСЕ НОВОСТИ ЗА ДЕНЬ

Обидві компанії націлені на тісну співпрацю, в рамках якої Flight Centre вноситиме свої пропозиції при розробці та створенні нового NDC-рішення Amadeus. Це дозволить турагентствам та іншим продавцям туристичних послуг по всьому світу купувати, замовляти й оплачувати авіаперельоти та пов'язані з ними послуги, а також вносити зміни або скасовувати бронювання, використовуючи стандарт NDC у платформі Amadeus Sell Connect. Це означає, що такі гравці ринку, як Flight Center, зможуть надати своїм клієнтам ще ширший вибір тарифів і можливість бронювання додаткових послуг на базі NDC у вже знайомому робочому середовищі.

Amadeus уже розпочав співпрацю з кількома авіакомпаніями щодо формування рішення, яке б забезпечувало агентствам доступ до контенту за допомогою стандарту NDC. Кінцева мета полягає в тому, щоб надати гравцям індустрії можливість зручного доступу і порівняння контенту, отриманого через NDC. Таким чином, продавці та розповсюджувачі туристичних послуг зможуть обслуговувати мандрівників швидше, простіше та якісніше.

Грем Тьорнер (Graham Turner), керуючий директор Flight Centre Travel Group, сказав: «Наш підхід полягає в тому, щоб розвиватися разом з галуззю і відповідати на потреби наших клієнтів, агрегувати і пропонувати найширший вибір актуального туристичного контенту. Ми прагнемо, щоб Flight Centre завжди був на крок попереду з точки зору технологій і систем GDS, особливо в світлі появи таких нових стандартів, як NDC. Ми з ентузіазмом ставимося до співпраці з Amadeus в Азії і в регіоні EMEA. Ми хотіли отримати провідного технологічного партнера, а не просто постачальника GDS. Партнера, який міг би працювати разом з нами, сприяючи розвитку нашого бізнесу і впроваджуючи інновації в інтересах наших клієнтів».

Читайте также - ВСЕ НОВОСТИ ЗА ДЕНЬ

Раджив Раджіан (Rajiv Rajian), виконавчий віце-президент Amadeus з сегмента ділових подорожей, зазначив: «Ми пишаємося тим, що сприяємо Flight Centre в розвитку їхнього бізнесу та допомагаємо задовольнити їхні потреби в передових технологічних рішеннях. Приємно бачити Flight Centre в якості одного з ключових клієнтів у рамках нашої роботи за стандартом NDC. Разом із прогресом за програмою NDC-X ми також розвиваємо загальну платформу для туристичної галузі, яка дозволить об'єднати весь актуальний контент із різних джерел (GDS, NDC, фірмових API авіаліній та агрегаторів) з можливістю дистрибуції через будь-який канал або пристрій. Зараз ми працюємо над першим поліпшеним варіантом платформи, яка дозволить продавцям туристичного контенту, таким як Flight Centre, отримати доступ до ще більш широкого вибору контенту. Крім того, ця платформа дозволить авіакомпаніям бути більш гнучкими в дистрибуції їхніх продуктів і пропозицій».

Компанія Amadeus має намір отримати третій рівень сертифікації за стандартом NDC як агрегатор цього року, а в 2019-му представити перше рішення, що повністю масштабується, для продавців туристичного контенту по всьому світу. Компанія планує розвивати і вдосконалювати це рішення, адаптуючи і використовуючи його для все більш складних завдань.

Агентства групи Flight Centre використовуватимуть різні рішення Amadeus на наступних ринках: у регіоні EMEA (Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Швеція, Данія, Норвегія, ПАР, Намібія та ОАЕ) і в Азії (Сінгапур, Гонконг, Малайзія та Індія ). В Австралії та в Новій Зеландії Amadeus також поставлятиме технологічні рішення для низки онлайн-агентств, що входять до групи Flight Centre. Крім того, Amadeus є ключовим IT-партнером Flight Centre, який допомагатиме групі розвивати її бізнес на нових ринках і в нових сегментах.
________________________________________________________________

Про Flight Centre
Розпочавши свою діяльність у 1980-х роках з одного туристичного агентства, сьогодні Flight Center Travel Group (FCTG) є компанією, вартість якої оцінюється в 20 млрд доларів США та яка складається з більш ніж 40 брендів. Ця одна з найбільших у світі груп на ринку туризму має компанії у 23 країнах світу і корпоративну мережу, яка охоплює понад 90 країн. Flight Centre Travel Group почала котируватися на австралійській біржі цінних паперів у 1995 році (ASX: FLT). Група об'єднує понад 19 000 співробітників у всьому світі та в цілому налічує майже 2 800 підприємств.

Про Amadeus IT Group
Amadeus IT Group — провідний постачальник IT-рішень для глобальної індустрії туризму і подорожей. Компанія заснована в 1987 році. Штаб-квартира Amadeus IT Group розташована в Мадриді (Іспанія). Головний процесинговий центр (що знаходиться в Ердінзі, Німеччина) є найбільшим центром баз даних цивільного призначення. Центр розвитку продуктів Amadeus розташований у Софії-Антиполіс — технологічному парку на південному заході від Ніцци, Франція. Компанія веде свою діяльність у 190+ країнах, а її команда налічує понад 15 000 осіб 123 різних національностей. На ринку України Amadeus представлений з 1997 року.
Компанія забезпечує доступ до бронювання авіа- та залізничних квитків, номерів у готелях, круїзних турів, страхування і прокату автомобілів для більш ніж 100 000 туристичних агентств по всьому світу.

Пресс-релиз Amadeus


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено