Дата: 04-04-18 18:57

Перший день участі ДП "АНТОНОВ" в виставці FIDAE 18 пройшов в активному переговорному процесі.

Фото Антонов.На стенд завітали представники авіабудівного підприємства Аргентини та менеджери з розвитку бізнесу, з якими обговорювалися питання можливого співробітництва. Аргентинської сторона зацікавлена в залученні до виготовлення літаків марки «АН» у якості виробника агрегатів та компонентів. Домовились вивчити пропозицію.

З сучасними програмами ДП «АНТОНОВ» ознайомився Директор служби тилу ВПС Перу. Під час зустрічі також розглядалися питання щодо подальшої співпраці з ремонту на модернізації літаків АН-32, які використовуються в цьому регіоні. "АНТОНОВ" має підготувати комплексну пропозицію з сервісного обслуговування флоту перуанських Ан-32 для їх подальшої експлуатації.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Бригадний генерал, зам начальника ВПС Мексики та Президент авіаційної виставки «Фамекс» Родольфо Родрігес Кесада запросив ДП "АНТОНОВ" представити свої програми в Мексиці.

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено