Дата: 06-04-18 13:14

АЕРОПОРТ «ЛЬВІВ» ТА ГОЛОВНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ З’ЄДНАЄ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ

Рух автобусу розпочнеться з 10 квітня. Він курсуватиме у режимі експрес-таксі вулицею Любінською та Городоцькою, з проміжними зупинками біля «Будинку меблів» та ТЦ «Скриня». Попередня вартість проїзду – 20 грн. Маршрут обслуговуватиме Львівське комунальне автотранспортне підприємство АТП№1, задіявши для перевезення один великогабаритний низькопідлоговий автобус. Рейси будуть відбуватися кожні 1,5 год від 10.00 до 19.00 – від нового терміналу аеропорту і від 10.45 до 19.45 – від залізничного вокзалу.

«Ми працювали над цим проектом декілька місяців. І от нам вдалося все погодити та запустити автобусний рейс між двома основними транспортними вузлами Львова, та й, зрештою, усього західного регіону. Залізничне сполучення у нас добре розвинуте, а авіаційне – зараз дуже динамічно розвивається. І багато в чому вони пересікаються, обмінюючись пасажиропотоком. Залізницею, в основному налагоджено внутрішнє та регіональне переміщенні, а аеропорт – забезпечує міжнародне сполучення. Тому з метою покращення логістики, після аналізу літнього графіку авіарейсів та на численні побажання пасажирів було активізовано роботу і організовано цей маршрут. Це пілотний проект, який згодом може зазнати змін, але ми впевнені, що він має право на життя», – зазначила генеральний директор МА «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Представник ЛМР також підтвердив, що ініціатором відкриття маршруту став аеропорт «Львів».

«На прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького управління транспорту ЛМР, після численних нарад та спільних зустрічей з АТП-1 і представниками аеропорту прийняли рішення про відкриття тимчасового автобусного маршруту сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал», – розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Також він наголосив, що маршрут поки буде діяти у тестовому режимі.

«Маршрут експериментальний – на один місяць. Через місяць будемо аналізувати його роботу і, якщо він буде добре працювати і буде належний пасажиропотік, будемо думати, як запровадимо його на постійно», – зазначив Ігор Собенко.

Принагідно нагадуємо, що транспортне сполучення з Терміналом «А» вже забезпечується маршрутним автобусом №48 (з «Галицького перехрестя») та тролейбусом №9 (від головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка).

Але вони не спроможні задовольнити зростаючий попит пасажирів аеропорту. Адже минулого року послугами летовища скористались більше мільйона пасажирів, а це означає, що в середньому кожен день з/до аеропорту прибуває більше 3 тис пасажирів. А вже цього року пасажиропотік зростає стабільно на 50%, тобто транспорт буде потрібен вже для близько 5 тис. осіб щодня. І це, не враховуючи персонал аеропорту, роботу якого щодня обслуговують близько 400 працівників.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Фото Міжнародний аеропорт
Фото Міжнародний аеропорт "Львів".

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено