Дата: 12-04-18 10:14

26 травня – у день фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2017/2018, в аеропорту «Бориспіль» відбудеться великий Champion Spotting

26 травня – у день фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2017/2018, в аеропорту «Бориспіль» відбудеться великий Champion Spotting. В день фіналу Ліги чемпіонів планується приліт 130 додаткових чартерів, що вдвічі більше від максимального денного навантаження 2018 року. А це означає, що саме в цей день «Бориспіль» стане «гаванню» для різнобарвної «флотилії» літаків.

Прийом заявок на участь у великому спотингу відбуватиметься у період з 12 по 26 квітня.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Звертаємо увагу, що з огляду на вимоги авіабезпеки у період високої інтенсивності польотів кількість учасників обмежено. Бажаючі долучитися до події мають заповнити спеціальну форму: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwRH9DLnGhJvDQIxIAkqjeAzUPT73qZNX_VbMJQcdDFJEU-A/viewform.

За детальною інформацію щодо події, будь ласка, звертайтеся до Оргкомітету Champion Spotting:https://www.facebook.com/airportboryspil/posts/1891025190916031. Наша команда залюбки надасть необхідну інформацію. Точний час початку Champion Spotting буде вказано згодом після обробки заявок Оргкомітетом.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"

 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено