Дата: 16-04-18 08:55

У другій половині 1960-х років гігантський АН-22 «Антей» виконав низку польотів з перевезення надгабаритного бурового устаткування для засвоєння нафтогазових родовищ у північних регіонах СРСР (відео)

У другій половині 1960-х років гігантський АН-22 «Антей» виконав низку польотів з перевезення надгабаритного бурового устаткування для засвоєння нафтогазових родовищ у північних регіонах СРСР. Важка машина виконувала посадку прямо на ґрунт, доставляючи екскаватори та інші масивні агрегати туди, куди іншим способом доставити їх було б неможливо.

Робота київських авіаторів справедливо викликала таке зацікавлення з боку преси, що у тогочасному масиві публікацій, телесюжетів та повідомлень інформаційних агентств майже потонула інформація про інші антоновські літаки – Ан-12, екіпажі котрих як до «Антею», так і після виконували переважну більшість перевезень у таких самих умовах.

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Саме Ан-12 буквально вивезли «на собі» епопею засвоєння північних геологічних родовищ.
Про їх роботу розповідає сьогоднішній фільм.

Відео - «ВЫИГРЫШ – ВРЕМЯ»
Виробництво: Центр науково-технічної інформації Міністерства газової промисловості, 1970-ті рр.

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено