Дата: 20-04-18 17:40

Планується ділова професійна зустріч менеджерів та фахівців з таких важливих питань аеропортової діяльності: «Використання авіаційної наземної техніки в сучасних технологіях наземного обслуговування та експлуатаційного утримання аеродромів в аеропорт

17 – 18 травня 2018 року в VIP терміналі «В» Міжнародного аеропорту «Київ (Жуляни) Асоціація "Аеропорти України" цивільної авіації  (ААУЦА) проводить науково - практичну конференцію «Авіаційна наземна техніка (АНТ): наукові дослідження, виробництво, експлуатація та підготовка персоналу».

В рамках цього заходу буде проведено  спільне засідання комітетів авіаційної наземної техніки  (АНТ) та аеродромно - технічного забезпечення польотів (АТЗ)  ААУЦА .

Захід організовується для керівників та провідних фахівців підрозділів аеропортів та авіапідприємств, які експлуатують АНТ (підрозділів спецтранспорту), фахівців аеродромно-технічного комплексу авіапідприємств (аеродромні покриття, світлотехнічного, радіотехнічного, пошуково-рятувального забезпечення польотів), хендлінгових компаній, вітчизняних та іноземних розробників і виробників авіаційної наземної техніки, обладнання та матеріалів для аеродромів.

На захід запрошені представники: МІУ, МНС,МО, Державіаслужби,  Держгеокадастру фахівців: ДП«Украерорух», Держметеослужби та інших державних структур.

Передбачається розглянути питання сучасного стану та перспектив удосконалення, модернізації спеціальної техніки для наземного обслуговування, утримання аеродрому. Презентації нових розробок АНТ провідних іноземних та вітчизняних компаній, обмін досвідом з організації експлуатації та утримання спецтехніки, її сертифікація.

Представники Державіаслужби презентують проект керівництва по аеродрому, що розробляється  згідно регламенту Комісії ЄС №13914  та повинен бути у кожного експлуатанта аеродрому.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Медова, 2 VIP термінал «В» Міжнародного аеропорту «Київ (Жуляни).

Інформацію про участь зацікавлених (ПІБ, посада, контакти) направляти   на  E-mail: civilaviac@gmail.com, тел./факс 380-44-339-27-03(04).

Вдячні керівництву Міжнародного аеропорту «Київ (Жуляни)» за надану можливість провести захід  такому престижному комфортному приміщенні.


Інформація ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено