Дата: 20-04-18 09:59

19 КВІТНЯ У ТЕРМІНАЛІ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ» ВІДКРИЛАСЬ МАСШТАБНА ВИСТАВКА «АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2018»

19 квітня, у терміналі «А» міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018».

АGROPORT – це один із найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Фото Міжнародний аеропорт

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

До слова, львівське летовище вже втретє приймає цю виставку. Вдала локація та вміла організація привертає до неї все більше уваги, як з боку виробників аграрної продукції так і дотичного до сільського господарства бізнесу. Також тішить те, що до неї привернута увага, як центральної так, і місцевої влади.

Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

Почесним гостем виставки також стане Президент України Петро Порошенко, який має намір відвідати її завтра, 20 квітня.

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Цьогоріч у відкритті «Агропорту» взяли заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та гість з півдня України – голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Тематика виставки традиційно торкається усіх головних галузей сільського господарства в Україні. Також у межах форуму відбудеться кілька дискусійний панелей та фахових конференцій за участі українських та зарубіжних експертів, зокрема з Канади та Франції.

Крім того, передбачено демонстраційні покази сільськогосподарської техніки та планується встановлення рекорду України із варіння гречаної каші з м’ясом.

Додамо, що до участі в «Агропорті» у Львові запрошено фермерів та господарів із Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Харківської, Херсонської областей.

Прес-служба аеропорту "Львів"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено