Дата: 20-04-18 10:06

Chapman Freeborn та «Авіалінії Антонова» доствили бурові установки для гірничої промисловості

Компанія Chapman Freeborn Airchartering та Antonov Airlines виконали перевезення двох бурових установок довжиною 17 м з США до Австралії. Їх вчасна доставка була необхідною для дотримання графіку виконання проекту гірничодобувної промисловості до Австралію.

Ці установки Pit Viper 271 обертального буріння, призначені для роботи в шахті залізної руди, були доставлені з Х'юстона в Перт на літаку Ан-124-100 «Руслан» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» на замовлення американської компанії Chapman Freeborn від імені гірничодобувної компанії.

Фото Антонов.

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Спочатку вантаж вагою 42 тони планувалося переправити до Австралії морським шляхом, однак потім було вирішено організувати більш оперативна доставка літаком за участю Chapman Freeborn.

Літак в аеропорту Х'юстона був завантажений з використанням двох кранів, які забезпечували безпечне маневрування великогабаритних елементів вантажу. Процес завантаження проходив за участю технічного екіпажу Ан-124-100 та менеджера Chapman Freeborn Ана Боккіні.

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

«Руслан» вилетів за графіком та доставив вантаж в місто Перт, виконавши проміжні поадки на Гаваях, Фіджі та Брисбені.

Виступаючи від імені Chapman Freeborn, Ана Боккіні сказала: "Ми із задоволенням провели цю успішну чартерну операцію в інтересах нашого клієнта. Працюючи по всьому світу, наша компанія має багатий досвід у забезпеченні міжнародних перевезень в умовах стислих термінів. Проект був реалізований завдяки досвіду нашої команди, що працює в Австралії, та участі фахівців «Авіаліній Антонова».

Віталій Шость, заступник директора авіакомпанії «Авіалінії Антонова», додав: "Головною проблемою цього проекту було завантаження двох великогабаритних опор роторної установки за допомогою одного комплекту спеціального вантажного обладнання. Це завдання вимагало нестандартного технічного рішення, запропонованого нашими інженерами. Я хотів би відзначити швидку і якісну роботу Chapman Freeborn Airchartering та відправника щодо підготовки вантажу та організації його доставки, без чого це перевезення неможливо було виконати за такий короткий час».

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено