Дата: 26-04-18 09:41

ДП "АНТОНОВ" анонсує в Берліні можливість виконання повного спектру стратегічних перевезень

В період з 25 по 29 квітня 2018 року ДП «АНТОНОВ» представляє на міжнародному аерокосмічному салоні ILA, до проходить в м.Берлін, Німеччина, найбільший в світі транспортний літак Ан-225 «Мрія».

Основна мета цієї презентації – продемонструвати видатні можливості українського ДП «АНТОНОВ» у сфері вантажних авіаперевезень та повідомити, що оскільки російська компанія «Волга-Днєпр» має намір вийти з програми Strategic Airlift Interim Solution (SALIS), «АНТОНОВ» готовий надати повний спектр послуг країнам-учасницям цієї програми та гарантує надання необхідної кількості літаків Ан-124-100 «Руслан» та Ан - 225 "Мрія" для виконання стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО та ЄС.

Читайте більше - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Як відомо, до складу повітряного флоту авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ» - авіакомпанії «Авіалінії Антонова» входить 7 літаків Ан-124-100 та їх модифікації, Ан-225 «Мрія» вантажопідйомністю до 250т, Ан-22 «АНТОНОВ» вантажопідйомністю до 60т.

Фото Антонов.

Прес-служба ДП "Антонов"Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено