Дата: 27-04-18 16:19

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО РОЗШИРЕННЯ В КИЄВІ

ТРИ НОВИХ ЩОДЕННИХ РЕЙСИ ДО НІМЕЧЧИНИ ТА АВСТРІЇ

Київ, 27 квітня 2018 року. – Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та провідний лоу-кост авіаперевізник України, сьогодні оголосила про відкриття трьох нових рейсів з Києва до Берліна, Франкфурта і Відня. Перельоти за новими лоу-кост напрямками будуть виконуватися щоденно, що забезпечить ще більше можливостей як туристам, так і пасажирам, які подорожують у справах бізнесу, для планування подорожей до цих міст за цінами від €29,99 / 989 грн*.

WIZZ розпочала виконувати перельоти з Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського в 2008 році і через 10 років успішної роботи в рамках масштабного розширення діяльності в Європі авіакомпанія відкриває три нових рейси до Німеччини та Австрії. Продовжуючи розширення мережі маршрутів з Києва, сьогодні WIZZ пропонує 23 напрямки до 11 країн, включно з рейсами до Таллінна і Лісабона, які почнуть виконуватися в червні. Авіакомпанія продовжує інвестувати у розвиток своєї київської бази, де влітку 2018 року буде розміщений третій літак Airbus A320, що складає інвестицію у розмірі понад USD 300 мільйонів ** і дасть змогу створити понад 100 робочих місць.    

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

WIZZ як перша авіакомпанія, яка пропонує високоякісні авіаперевезення за найнижчими тарифами на українському ринку з 2008 року, продовжує розширення своєї мережі, виконуючи рейси за 32 напрямками до 11 країн і надаючи по-справжньому доступні можливості для подорожей з трьох українських міст до країн Європи. Протягом перших трьох місяців 2018 року послугами Wizz Air на українських маршрутах скористалися на 82% більше пасажирів, ніж протягом цього ж періоду в минулому році. Активне розширення діяльності авіакомпанії в Україні дозволить, як і протягом минулих 10 років, надалі стимулювати розвиток місцевої економіки завдяки підвищенню зайнятості населення в авіації і туризмі, а також підтримці понад 500*** робочих місць у 2018 році. 

Цього року WIZZ пропонує понад 1,5 млн посадкових місць з України. Це на 95% більше у порівнянні з минулим роком, адже авіакомпанія постійно вивчає можливості для розширення своєї діяльності у відповідь на підвищення попиту на лоу-кост тарифи та високоякісні авіаперевезення.

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR З КИЄВА

Нові маршрути

Частота виконання

Перший рейс

Ціни від*

Берлін-Шенефельд

Щоденні рейси

1 липня 2018 року

29,99€ / 989 грн

Франкфурт

Щоденні рейси

1 липня 2018 року

29,99€ / 989 грн

Відень

Щоденні рейси

28 жовтня 2018 року

29,99€ / 989 грн

“Ми раді сьогодні оголосити запуск трьох нових рейсів WIZZ з Києва до Берліна, Франкфурта і Відня, і запропонувати нашим пасажирам ще більше можливостей для подорожей. Українські пасажири  WIZZ зможуть літати до нових європейських міст за зручним розкладом і за ціною квитків від 989 грн*. Зараз авіакомпанія пропонує з України 32 маршрути до 11 країн, що підкреслює нашу відданість українському ринку. Ми раді вітати на своїх рейсах усіх пасажирів, охочих відкривати для себе безліч європейських напрямків за низькими тарифами WIZZ і з високоякісним сервісом на борту літаків Airbus A320”, зазначив Стівен Джонс (Stephen Jones), Виконавчий віце-президент Wizz Air.     

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

«Ми раді запуску стількох рейсів Wizz Air з Києва вже цього літа і осені, і впевнені, що завдяки оголошеним маршрутам до Берліна, Франкфурта та Відня наші українські пасажири відкриють для себе нові європейська міста і країни», повідомив Валерій Поліщук, Перший заступник Генерального директора Міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського.

Прес-служба Wizz Air


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено