Дата: 24-05-18 11:48

Тимчасово викеонуючим обов"язки Президента ДП "Антонов" став Донець О.Д.

Фото Антонов.Згідно з Наказом ДК «Укроборонпром» від 21 травня 2018 року, 22 травня 2018 року до тимчасового виконання обов’язків Президента ДП «АНТОНОВ» став Донець Олександр Дмитрович на період тимчасової непрацездатності Кривоконя Олександра Григоровича.

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Донець Олександр Дмитрович має вищу освіту авіаційного напрямку. В 1988 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (нині – Національний авіаційний університет) за спеціальністю «Технічна експлуатація літальних апаратів». Свою трудову діяльність розпочав на ДП «АНТОНОВ» на посаді інженера з експлуатації. Пройшов шлях до Головного інженера льотно-випробувальної та доводочної бази підприємства. В період з червня 2007 року по жовтень 2008 року очолював роботу Київського авіаційного заводу «Авіант». В 2014 році – Генеральний директор Державного авіаційного підприємства «Україна». З вересня 2015 року по листопад 2016 року – Директор авіакомпанії, помічник директора ДП обслуговування повітряного руху України «УКРАЕРОРУХ». З грудня 2016 року – віце-Президент з виробництва ДП «АНТОНОВ».

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено