Дата: 06-06-18 17:12

SAS продовжує багаторічну угоду про технологічне партнерство з Amadeus

  • • Продовження угоди про дистрибуцію гарантує мандрівникам незмінно високу якість обслуговування через усі доступні канали.
  • • SAS підтримує зростання своєї операційної ефективності, продовжуючи угоду про використання низки IT-рішень Amadeus, включаючи Altéa Suite, рішення для обробки платежів і системи управління доходами Revenue Management.

Скандинавські авіалінії (Scandinavian Airlines, SAS) є одним з перших клієнтів Amadeus серед авіакомпаній: минулого року партнерським відносинам компаній виповнилося 30 років. Сьогодні Amadeus і SAS оголосили про продовження свого багаторічного партнерства і, зокрема, про продовження угоди про дистрибуцію. Це гарантує, що всі тарифи і ціни SAS будуть, як і раніше, доступні для партнерів авіакомпанії з числа туристичних агентств при роботі через систему Amadeus.

Каті Андерссон (Kati Andersson), віце-президент з цифрових каналів продажів і дистрибуції у SAS, коментує: «Ми дуже раді продовженню нашої успішної співпраці з Amadeus. Ті бізнес-тревел- і туристичні агентства, з якими ми працюємо, як і раніше, залишаються важливим елементом у нашій стратегії, і завдяки їм наші клієнти можуть скористатися найзручнішим каналом обслуговування».

Читайте також - УСІ НОВИНИ ЗА ДЕНЬ

Крім розвитку напряму роботи з туристичними агентствами, в рамках партнерства авіакомпанія зможе продовжити використання повного пакету рішень Altéa, в тому числі систем інвентарного контролю, систем бронювання, рішень для продажу квитків і управління вильотами. Технології Amadeus допомагають SAS досягати ключових бізнес-пріоритетів, дозволяючи оптимізувати діяльність у найрізноманітніших напрямах, у тому числі в обслуговуванні пасажирів, управлінні виручкою та обробці платежів.

«Дана угода є свідченням тісних взаємин, які ми вибудовуємо з SAS протягом останніх тридцяти років. Ці відносини побудовані на принципах взаєморозуміння і підкріплюються нашими передовими системами дистрибуції і технологічними рішеннями. В Amadeus ми постійно впроваджуємо інновації для задоволення потреб клієнтів. Ми продовжимо працювати з SAS над підвищенням операційної ефективності, допомагаючи їм з реалізацією їхньої бізнес-стратегії сьогодні та в майбутньому», – коментує Мануель Мідон (Manuel Midon), керуючий директор Amadeus з роботи з авіакомпаніями в Північній і Західній Європі.

Прес-служба Amadeus


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено