Дата: 12-06-18 13:10

Державіаслужба та Texty.org.ua спрощують планування маршрутів для авіакомпаній

Державна авіаційна служба України та Texty.org.ua презентували проект, що дозволяє оцінити кількість вільних частот на міжнародних авіаційних маршрутах (базуючись на умовах міжурядових договорів про повітряне сполучення та діючих правах на експлуатацію повітряних ліній).

Інструмент побудований на основі відкритих даних та буде оновлюватись щомісячно після надання авіакомпаніям чергових прав на експлуатацію повітряних ліній. Візуалізація включає маршрути та кількість існуючих частот на повітряних лініях в розрізі країн і міру їх завантаженості, частки частот, що не використовуються, інформацію про перевізників, за якими закріплені частоти, та статистику по авіакомпаніям.

АКЦИЯ! Только до 27 июня скидка на авиабилеты в АЗИЮ!

Планується, що інтерактивна графіка, насамперед, буде зручним інструментом для авіакомпаній для отримання інформації про завантаженість повітряних ліній, пошуку нових маршрутів та моніторингу діяльності конкурентів. Дотепер інформація щодо умов міжнародних договорів про повітряне сполучення і виданих прав містилась у різних джерелах та була недостатньо структурованою. Перевізники мали самостійно аналізувати можливості для отримання нових прав, базуючись на власній статистиці та протоколах засідання комісії з розподілу прав.

«Я впевнений, що за цифровими технологіями майбутнє авіації», – підкреслив голова Державіаслужби Олександр Більчук під час презентації. – «Прозорість та відкритість дозволяють приймати більш обґрунтовані управлінські рішення. За допомогою аргументів, що спираються на аналіз даних, маємо більше шансів переконати співрозмовника, а отже і більше можливостей для спільної роботи. Так я бачу розвиток публічного управління в авіаційній сфері».

Візуалізація розроблена за підтримки проекту USAID/ UK Aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» як частина програми пілотів з міністерствами в галузі відкритих даних. Проект спрямований на протидію корупції через реформу електронного урядування у таких ключових сферах як електронні закупівлі, відкриті дані та електронні послуги. Проект фінансується спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Урядом Великобританії (DFID) і виконується Фондом Євразія у партнерстві з іншими урядовими та неурядовими організаціями. Детальніше: www.tapas.org.ua

Інформація Державіаслужби


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetОригинальные подарки авиационной тематики


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено