На главную
Новости мира авиации и космонавтики
    Сегодня 25 08 2019, Sunday 19:43
Дата: 14-06-18 10:12

Компанія Bosch це не тільки високоякісні інструменти та побутова техніка, а також інноваційний виробник систем безпеки і для авіації в тому числі!

Керівництво Асоціації Аеропорти України" ЦА  (ААУЦА) в рамках  знайомства  з діяльністю своїх учасників відвідало новий офіс ТОВ  «Роберт Бош Лтд» - учасника ААУЦА з 2011р.

ТОВ  «Роберт Бош Лтд»  - офіційний представник компанії Bosch Security and Safety Systems в Україні.

Вже понад 100 років марка Bosch є синонімом якості та надійності. Компанія пропонує широкий спектр систем: протипожежних, охоронних,  відеоспостереження,  оповіщення, контролю доступу, конференц-систем і програмного забезпечення, а також компонентів, що дозволяють створити практично будь-які моделі. Вона є лідером  та постачальником інноваційних технологій у всьому світі, надає високий рівень обслуговування і підтримки, пропонує рішення для аеродромів,  ангарів, аеровокзалів.

Навіть дизайн нового офісу виконаний в багатофункціональному сучасному  стилі і має всі можливості для забезпечення максимальної зручності співробітників. Основною перевагою офісу є його форма open space та відсутність фіксованих місць. Кожного дня співробітники залишають робочі столи чистими, і наступного дня можуть зайняти будь-яке інше місце. Дана форма офісу сприяє оперативності процесу комунікації між співробітниками і забезпечена всім необхідним для плідної, продуктивної роботи.

Офіс складається з різних зон та кімнат для зустрічей та переговорів, кухні, а також лаундж - зон, створених для забезпечення відпочинку співробітників компанії, кімнати для дітей, яких інколи батьки приводять із собою на роботу.

Були здивовані втіленими в реальність продуманими ідеями співіснування  та гармонії індивідуальної  та колективної роботи.

Bosch має багатий досвід співпраці з аеропортами, адже понад 1800 комерційних аеропортів по всьому світу працюють на обладнанні цих систем безпеки. 5 з 10 кращих в світі аеропортів використовують рішення Bosch. В процесі ознайомлення керівництву ААУЦА були представленні передові інноваційні продукти, одним з яких є Aviotec – відеокамера, що розпізнає пожежу на ранніх етапах. Використовуючи інтелектуальні алгоритми, AVIOTEC може ідентифікувати дим і полум'я, як тільки вони потрапляють в діапазон камери. Виявляючи пожежі в місці виникнення, а не на стелі, камери можуть видавати сигнал протягом декількох секунд, тоді як для детекторів на це потрібно кілька хвилин. Інтелектуальні алгоритми дозволяють розрізняти реальні пожежі та відхилення, такі як відбиття, рухи або підсвічування. Це гарантує дуже надійне виявлення без майже помилкових тривог. Це лише одна з багатьох найсучасніших технологій, адже, в середньому, кожен робочий день Bosch має біля 20 патентів.

Маємо надію, що авіаційні підприємства України будуть укомплектовані     якісною, високоефективною, надійною спеціальною технікою та системами.

Прес-служба ААУЦА


Источник информации: Украинский Авиационный Портал


Следущая новость


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено
Август 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
<<  <    >  >>ФОРУМ